Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens D1 zaal Bart van Ewijk Lieberg, De
16:00 - 17:00 Jongens D2 zaal Fred Pangemanan (Pang) sportzaal Hilversumse Meent
16:30 - 17:30 meisjes D5 zaal Kai The Laar en Berg school
17:00 - 18:00 Jongens D1-3 zaal Lieberg, De
17:00 - 18:00 Jongens D4 zaal Fred Pangemanan (Pang) sportzaal Hilversumse Meent
17:30 - 18:30 meisjes C3 zaal Kai The Laar en Berg school
18:00 - 19:00 Jongens A1 zaal Eelco Bouma Lieberg, De
18:00 - 19:00 Jongens B3 zaal Fred Pangemanan (Pang) sportzaal Hilversumse Meent
18:30 - 19:30 meisjes B8 zaal Kai The Laar en Berg school
19:00 - 20:00 meisjes B7 zaal Fred Pangemanan (Pang) sportzaal Hilversumse Meent
19:30 - 20:30 meisjes A5 zaal Kai The Laar en Berg school
20:00 - 21:00 meisjes B4 zaal Fred Pangemanan (Pang) sportzaal Hilversumse Meent
20:30 - 21:30 Jongens A3 zaal Kai The Laar en Berg school
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 meisjes 6E1 zaal Kai The Gymzaal Godelinde
15:30 - 16:45 meisjes D1 zaal Cindy Kniep Lieberg, De
16:30 - 17:30 meisjes 6E2 zaal Kai The Gymzaal Godelinde
16:30 - 17:30 meisjes C6 zaal Fred Pangemanan (Pang) Laar en Berg school
16:45 - 18:00 Jongens C1 zaal Eric Dijxhoorn Lieberg, De
16:45 - 18:00 Jongens C1-2 zaal Eric Dijxhoorn Lieberg, De
17:30 - 18:30 meisjes 6E3 zaal Kai The Gymzaal Godelinde
17:30 - 18:30 meisjes C4 zaal Fred Pangemanan (Pang) Laar en Berg school
18:00 - 19:00 Jongens B1 zaal Bram van Essen Lieberg, De
18:00 - 19:00 Jongens B1-2 zaal Bram van Essen Lieberg, De
18:30 - 19:30 meisjes B6 zaal Fred Pangemanan (Pang) Laar en Berg school
19:30 - 20:30 meisjes A3 zaal Fred Pangemanan (Pang) Laar en Berg school
20:30 - 21:30 Jongens A2 zaal Fred Pangemanan (Pang) Laar en Berg school
21:30 - 23:00 Dames 1 zaal Lieberg, De
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 15:45 jongens 6E1 zaal Eric Dijxhoorn Gymzaal Godelinde
15:45 - 17:00 jongens 8E1 zaal Eric Dijxhoorn Gymzaal Godelinde
15:45 - 16:45 Jongens D1 zaal Charlotte van de Vegte Lieberg, De
16:30 - 17:30 meisjes D4 zaal Kai The Laar en Berg school
16:45 - 18:00 meisjes C1 zaal Elbert Giskes Lieberg, De
16:45 - 18:00 meisjes C1-2 zaal Elbert Giskes Lieberg, De
17:00 - 18:15 meisjes 8E1 zaal Eric Dijxhoorn Gymzaal Godelinde
17:30 - 18:30 meisjes C5 zaal Kai The Laar en Berg school
18:30 - 19:30 meisjes B5 zaal Kai The Laar en Berg school
19:30 - 20:30 Jongens B2 zaal Fred Pangemanan (Pang) Laar en Berg school
20:30 - 21:30 meisjes A4 zaal Fred Pangemanan (Pang) Laar en Berg school
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 jongens 8E2 zaal Kai The Gymzaal Godelinde
15:30 - 16:30 meisjes D2 zaal Menno van der Veen Lieberg, De
16:30 - 17:30 Jongens D3 zaal Ellen Scheltens Laar en Berg school
16:30 - 17:30 meisjes 8E3 zaal Kai The Gymzaal Godelinde
16:30 - 17:30 meisjes D1-3 zaal Charlotte van de Vegte Lieberg, De
17:30 - 18:30 Jongens C2 zaal Ellen Scheltens Laar en Berg school
17:30 - 18:30 meisjes 8E2 zaal Kai The Gymzaal Godelinde
17:30 - 18:30 meisjes B1 zaal Menno van der Veen Lieberg, De
17:30 - 18:30 meisjes B1-2 zaal Menno van der Veen Lieberg, De
18:30 - 19:30 meisjes A1 zaal Jeroen Hondeman
Sander Mars
Lieberg, De
18:30 - 19:30 meisjes A1-2 zaal Sander Mars
Jeroen Hondeman
Lieberg, De
18:30 - 19:30 meisjes B3 zaal Ellen Scheltens Laar en Berg school
19:30 - 20:30 meisjes A2 zaal Ellen Scheltens Laar en Berg school
20:30 - 21:30 Dames A zaal Laar en Berg school
21:30 - 23:00 Heren 1 zaal Lieberg, De
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:45 meisjes D1 zaal Cindy Kniep Lieberg, De
16:00 - 17:00 meisjes D2-3 zaal Menno van der Veen Laar en Berg school
16:00 - 17:00 meisjes D6 zaal Kai The sportzaal Hilversumse Meent
16:45 - 18:00 meisjes C1 zaal Elbert Giskes Lieberg, De
17:00 - 18:15 Jongens C1 zaal Eric Dijxhoorn Dudok Arena
17:00 - 18:00 meisjes C2 zaal Menno van der Veen Laar en Berg school
17:00 - 18:00 meisjes D7 zaal Kai The sportzaal Hilversumse Meent
18:00 - 19:00 Jongens C3 zaal Kai The sportzaal Hilversumse Meent
18:00 - 19:00 meisjes B2 zaal Menno van der Veen Laar en Berg school

't Spandersbosch Lustrum 100


Nieuwjaarsborrel met start lustrum 100 jaar ‘t Spandersbosch

 

 
 

Activiteiten kalender

Nog geen agenda punten.

Alle Acitiviteiten

Hoofdsponsors

 

Met dank aan onze sponsoren