Commissies/vrijwilligers

Bestuur &Commissies
Bestuur
Roel Testroote Voorzitter
Esther du Marchie Sarvaas Secretaris
Sebastiaan de Koning Penningmeester
Roel Steenbeek Hockeyorganisatorische zaken
Stef van Aarle Hockeytechnische zaken
Bob Smit Accommodatie
René Rodenburg Communicatie, Horeca en Events
Clubhuis Commissie
Jaap de Ruiter Voorzitter & Inkoop
Nikki Bos Barmanager
Rene van Hattum voor aanvraag gebruik clubhuis en velden
Jan Lodeweegs Clubhuisbeheerder
Communicatie
René Rodenburg Redacteur/webmaster
Hockey Organisatie
Rene van Hattum Clubmanager
Hockey Wedstrijdsecretariaat
Milan Derolland Senioren
Jan Schimmel Junioren
Lambert Stumpel Jongste jeugd
Jeugd Commissie
Karen Wibbens Voorzitter
Jelmer Klaassen Meisjes A lijncoördinator
Kim Camfferman - Timmer Meisjes B lijncoördinator
Gerben Soet Meisjes C lijncoördinator
Karen Wibbens Meisjes D lijncoördinator
Annemiek Schipper Jongens A lijncoördinator
Mark Leck Jongens B lijncoördinator
Sabine Doets - van den Akker Jongens C lijncoördinator
Sabine Doets - van den Akker Jongens D lijncoördinator
Jeugd Evenementen Commissie
Fay Havinga Voorzitter
Wik van Gelderen Voorzitter
Vacature Lid
Annelot Oostendorp Lid
Vacature Lid
Jongste jeugd commissie
Lambert Stumpel Wedstrijdsecretariaat
Rene van Hattum Voorzitter
Vacature evenementen
Marielle Zielhuis Boschkabouter-competitie coördinator
Rene van Hattum 2e jaars E lijncoördinator
Eline Mulder 1e jaars E lijncoördinator
Margreet Kuijer F jeugd lijncoördinator
Diede in 't Veld Boschkabouters lijncoördinator
Vacature Funkeys lijncoördinator
Keepersmaterialen
Anouk Simonse Lid
Malin Engelin Lid
Kledingcommissie
Sander Smit Lid
Leonica Bensdorp Lid
Ledenadministratie
Annette Kappelle-ten Herkel Algemeen
Scheidsrechterscommissie
Johan van den Akker Voorzitter
Jan Heuker Coördinator opleidingen
Harco van den Hil Coördinator fluitcoaching
Eric Heerschop Coördinator CS+
Chris Textor Lid
Senioren Commissie
Vacature Dames senioren
Bart Koelemaij Heren veteranen
Leon Simonse Trimhockey maandag/woensdagavond gemengd
Senioren Evenementen Commissie
Antoinette Vlieger Voorzitter
Vacature decoratie&vrijwilligers
Sponsorcommissie
Paul Klijsen Voorzitter
Harry Rikkerink Lid
Rens Kolkman Lid
Vacature Lid
Carola Doornbos Lid
Dion Zoontjens Lid
Sporttechnisch Kader (STK)
Hien The Technisch Directeur
Menno van der Veen Technisch Coördinator meisjes top (MA1-MB1-MC1-MD1)
Annigje de Jonge Technisch Coördinator jongens top (JA1-JB1-JC1-JD1)
Cindy Kniep Technisch Coördinator jongens&meisjes breedteteams (A2 t/m D9)
Vacature Technisch Coördinator MF, ME6 en ME8
Vacature Technisch Coördinator JF, JE6 en JE8
Cindy Kniep Technisch Coördinator jongens&meisjes Boschkabouters & Funkeys
Iris Huisman Technisch Coördinator keepers
Vacature Coördinator lijnteammanagers
Trimcommissie
Leon Simonse Lid
Lieke Fennema Lid
Heike Camlott Lid
Tucht Advies Commissie
Godfried Verkerk Voorzitter
Hanneke Merkus Lid
Vertrouwenspersoon
Jan Schimmel Algemeen
Astrid Donders Lid
Webmaster
Vacature Algemeen
Zaalhockey commissie
Anouk Planting Algemeen