Commissies/vrijwilligers

Bestuur &Commissies
Bestuur
Roel Testroote Voorzitter
Esther du Marchie Sarvaas Secretaris
Sebastiaan de Koning Penningmeester
Roel Steenbeek Hockeyorganisatorische zaken
Stef van Aarle Hockeytechnische zaken
Bob Smit Accommodatie
René Rodenburg Communicatie, Horeca en Events
Clubhuis Commissie
Jaap de Ruiter Voorzitter
Rene van Hattum voor aanvraag gebruik clubhuis en velden
Meral de Jong Barmanager
Vacature interne zaken
Peter Bouwmans Clubhuisbeheerder
Communicatie
René Rodenburg Redacteur/webmaster
Hockey Organisatie
Rene van Hattum Clubmanager
Hockey Wedstrijdsecretariaat
Jan Schimmel Senioren
Jan Schimmel Junioren
Lambert Stumpel Jongste jeugd
Jeugd Commissie
Karen Wibbens Voorzitter
Elisabeth de Jong Meisjes A lijncoördinator
Jelmer Klaassen Meisjes B lijncoördinator
Kim Camfferman - Timmer Meisjes C lijncoördinator
Karen Wibbens Meisjes D lijncoördinator
Annemiek Schipper Jongens A lijncoördinator
Mark Leck Jongens B lijncoördinator
Sabine Doets - van den Akker Jongens C lijncoördinator
Sabine Doets - van den Akker Jongens D lijncoördinator
Jeugd Evenementen Commissie
Tycho Moojen Voorzitter
Nora Donders Voorzitter
Juliette du Marchie Sarvaas Lid
Annelot Oostendorp Lid
Isabelle Visser Lid
Ties van Heemskerck van Beest Lid
Marie Leck Lid
Luca van Gelderen Lid
Wik van Gelderen Lid
Vacature Lid
Fay Havinga Lid
Jongste jeugd commissie
Lambert Stumpel Wedstrijdsecretariaat
Laura Kolk Voorzitter
Vacature evenementen
Marielle Zielhuis Boschkabouter-competitie coördinator
Kari Janssen 2e jaars E lijncoördinator
Laura Kolk 1e jaars E lijncoördinator
Eline Mulder F jeugd lijncoördinator
Margreet Kuijer Boschkabouters lijncoördinator
Hantzen Blom Funkeys lijncoördinator
Keepersmaterialen
Anouk Simonse Lid
Malin Engelin Lid
Kledingcommissie
Leontine Scheffers Lid
Sander Smit Lid
Leonica Bensdorp Lid
Monica van Veen-van Marle Lid
Ledenadministratie
Annette Kappelle-ten Herkel Algemeen
Scheidsrechterscommissie
Johan van den Akker Voorzitter
Marie-Lou Hoencamp Coördinator opleidingen
Harco van den Hil Coördinator fluitcoaching
Eric Heerschop Coördinator CS+
Chris Textor Lid
Senioren Commissie
Robien Burgers Dames senioren
Bart Koelemaij Heren veteranen
Leon Simonse Trimhockey maandag/woensdagavond gemengd
Vacature trimhockey woensdagochtend dames
Senioren Evenementen Commissie
Carry Stegeman Voorzitter
Vacature decoratie&vrijwilligers
Sponsorcommissie
Paul Klijsen Voorzitter
Rens Kolkman Lid
Saskia Kersemaekers Lid
Carola Doornbos Lid
Harry Rikkerink Lid
Dion Zoontjens Lid
Sporttechnisch Kader (STK)
Hien The Technisch Directeur
Menno van der Veen Technisch Coördinator meisjes top (MA1-MB1-MC1-MD1)
Annigje de Jonge Technisch Coördinator jongens top (JA1-JB1-JC1-JD1)
Cindy Kniep Technisch Coördinator jongens&meisjes breedteteams (A2 t/m D9)
Vacature Technisch Coördinator MF, ME6 en ME8
Vacature Technisch Coördinator JF, JE6 en JE8
Cindy Kniep Technisch Coördinator jongens&meisjes Boschkabouters & Funkeys
Iris Huisman Technisch Coördinator keepers
Leontine Scheffers Coördinator lijnteammanagers
Vacature Coördinator lijnteammanagers
Trimcommissie
Lieke Fennema Lid
Jaap Rietema Lid
Saskia de Ronde Lid
Leon Simonse Lid
Vacature Lid
Tucht Advies Commissie
Godfried Verkerk Voorzitter
Hanneke Merkus Lid
Vacature Lid
Vertrouwenspersoon
Jan Schimmel Algemeen
Webmaster
Vacature Algemeen
Zaalhockey commissie
Anouk Planting Algemeen
 
 

Hoofdsponsors