Wedstrijdschema

Meisjes A
meisjes A1 - DHV MA1
14:05
Uit
meisjes A2 - MHC Vianen MA1
18:05 - KGW2
Thuis
meisjes A3 - Buitenhout MHC MA1
18:05 - KGW1
Thuis
Meisjes A4 - Nijkerk MA1
14:30
Uit
meisjes A5 - Naarden MA7
16:50
Uit
meisjes A6 - Hilversum MA7
17:40
Uit
meisjes A7 - Hilversum MA6
18:10 - KGZ
Thuis
Meisjes B
meisjes B1 - Maarssen MB1
12:35 - KGW1
Thuis
meisjes B2 - Gooische MB2
15:30
Uit
meisjes B3 - Baarn MB2
15:00
Uit
meisjes B4 - Baarn MB3
18:05 - KGW3
Thuis
meisjes B5 - Soest MB3
16:15 - KGW1
Thuis
meisjes B6 - M.H.C. Barneveld MB2
16:35 - KGZ
Thuis
meisjes B8 - Houten MB6
14:00
Uit
meisjes B9 - Amersfoort MB9
15:00 - KGZ
Thuis
Meisjes C
meisjes C1 - GHBS MC1
10:45 - KGW2
Thuis
meisjes C2 - Naarden MC2
14:00
Uit
meisjes C3 - Phoenix MC2
14:25 - KGW2
Thuis
meisjes C4 - Maarssen MC6
12:30
Uit
meisjes C6 - Schaerweijde MC8
13:25 - KGZ
Thuis
meisjes C7 - H.C. Eemvallei MC7
14:50
Uit
Meisjes D
meisjes D1 - Schaerweijde MD1
10:45 - KGW1
Thuis
meisjes D2 - Maarssen MD3
10:40
Uit
meisjes D3 - Zwaluwen MD1A
10:15 - KGZ
Thuis
meisjes D4 - HC Leerdam MD1
11:00
Uit
meisjes D5 - Lelystad MD2
10:45 - KGW3
Thuis
meisjes D6 - Fletiomare MD8
11:45
Uit
meisjes D7 - Laren MD6
08:30
Uit
meisjes D8 - MHC Vianen MD2
12:35 - KGW2
Thuis
Meisjes E
meisjes 6E1 - Gooische M6E3
09:15 - KGW1
Thuis
meisjes 6E2 - Gooische M6E5
08:30
Uit
meisjes 6E3 - Naarden M6E1
09:15 - KGW1
Thuis
meisjes 6E4 - Huizen M6E3
09:00
Uit
meisjes 6E5 - H.C. Eemvallei M6E5
08:30
Uit
meisjes 6E6 - Voordaan M6E5
09:15 - KGW2
Thuis
meisjes 6E7 - Huizen M6E1
09:00
Uit
meisjes 8E1 - Fletiomare M8E4
11:00
Uit
meisjes 8E2 - Loenen M8E1
09:00
Uit
meisjes 8E3 - H.C. Eemvallei M8E2
08:45 - KGW3
Thuis
meisjes 8E4 - Buitenhout MHC M8E1
09:00
Uit
meisjes 8E5 - Soest M8E1
08:45 - KGW3
Thuis
Meisjes F
meisjes F1 - Almeerse MF2
09:40
Uit
meisjes F2 - Naarden MF8
08:30
Uit
meisjes F3 - H.C. Eemvallei MF5
08:30 - KGW1
Thuis
meisjes F4 - Maarssen MF4
08:30 - KGW2
Thuis
meisjes F5 - Baarn MF3
08:30
Uit
meisjes F6 - Hilversum MF3
08:30 - KGW2
Thuis
meisjes F7 - Buitenhout MHC MF3
09:15 - KGW2
Thuis
meisjes F8 - Almeerse MF3
09:15 - KGW2
Thuis
Jongens A
jongens A1 - Pinoke JA2
14:20 - KGW1
Thuis
jongens A2 - SCHC JA3
16:15 - KGW3
Thuis
jongens A3 - SCHC JA5
15:50
Uit
Jongens B
jongens B1 - Soest JB1
15:00
Uit
jongens B2 - Leusden JB2
16:15 - KGW2
Thuis
jongens B3 - Rijnvliet JB1
14:15
Uit
Jongens C
jongens C1 - HC Zwolle JC1
14:15
Uit
jongens C2 - Houten JC3
11:50
Uit
jongens C3 - Laren JC3
14:25 - KGW3
Thuis
Jongens D
jongens D1 - Kampong JD2
08:30
Uit
jongens D2 - Gooische JD4
12:35 - KGW3
Thuis
jongens D3 - Voordaan JD2
11:50 - KGZ
Thuis
jongens D4 - Buitenhout MHC JD1
13:00
Uit
Jongens E
jongens 6E1 - Laren J6E2
09:15 - KGW1
Thuis
jongens 6E2 - Gooische J6E6
08:30
Uit
jongens 6E3 - Buitenhout MHC J6E1
09:00
Uit
jongens 6E4 - Voordaan J6E3
09:15 - KGW1
Thuis
jongens 8E1 - Naarden J8E3
08:45 - KGZ
Thuis
jongens 8E2 - Fletiomare J8E3
08:45 - KGZ
Thuis
jongens 8E3 - SCHC J8E3
10:00
Uit
jongens 8E4 - Buitenhout MHC J8E1
10:30
Uit
Jongens F
jongens F1 - Shinty JF1
08:15
Uit
jongens F2 - Huizen JF1
08:30 - KGW1
Thuis
jongens F3 - HCDoorn JF2
08:30 - KGW1
Thuis
jongens F4 - Hilversum JF3
08:30
Uit
jongens F5 - HC Geldermalsen JF2
08:30 - KGW1
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten

't Spandersbosch Lustrum 100

Lustrumevenement 100 jaar ’t Spandersbosch

 

 
 
 

Hoofdsponsors

 

Met dank aan onze sponsoren