Junioren

Selecties voor groep 1

5-6-2015

De spelers die hieronder genoemd staan mogen volgende week met trainingsgroep 1 meetrainen. Dit betekent dat zij een kans krijgen om zichzelf in het eerste team van een lijn te spelen. Spelers in trainingsgroep 1 zijn niet verzekerd van een plek in de eerste drie teams van een lijn.

Meisjes A

·1.Sophie de Groot

·2.Willemijn Verschuren

·3.Heleen de Jonge

·4.Nouryt Prinsze

·5.Nienke Rozenberg


Meisjes B

·1.Sam Eijpe

·2.Klaartje Veen

·3.Emily Messiha

·4.Cato Hermans


Meisjes C

·1.Luca van Gelderen

·2.Roza van Straten

·3.Pien v/d Meij

·4.Veerle v/d Net

·5.Marit van Ommeren

·6.Marie Leck

·7. Luka Hoefnagel


Meisjes D

·1.Danique van Diemen

·2.Isabelle Herrman


Jongens A

·1.Sal Wispelweij

·2.Tjard Langhout

·3.Olivier Pont *

·4.Tim Vijverberg*

·5. Joep Weermeijer


Jongens B

·1.Daniel Suurland

·2.Gijs Keus

·3.Hugo Simons

·4.Thomas Rijken


Jongens C

·1.Flynn Bezemer

·2.Niek Meindertsma

·3.Sam van Leur

·4.Dirk Jan van Ommeren

·5.Joris Lindenkamp


Jongens D


 

  • 1.Dirk de Groot
  • 2.Marnix Leeftink
  • 3.Boudewijn Lamberts
  • 4.Cesar de Beer
  • 5.Floris van Tongeren
  • 6.Noah Okx

 

 

 

 

Data Selectietainingen

Week 1

W1

W2

Semi

 

 

Week 2

W1

W2

Semi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ma 1 juni

 

 

 

 

Ma 8 juni

 

 

 

16.00-17.00

 

 

16.00-17.30

JD Gr1

 

17.00-18.00

JD Gr2

 

 

17.30-19.00

MA Gr1

 

18.00-19.00

MD Gr2

 

 

19.00-20.30

JA Gr1

 

19.00-20.00

MB Gr2

JA Gr2

 

 

20.30-2200

 

20.00-21.00

MA Gr2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Di 2 juni

 

 

 

 

Di 9 juni

 

 

 

16.00-17.00

 

 

16.00-17.30

MD Gr1

 

17.00-18.00

MD Gr2

 

 

17.30-19.00

MC Gr1

JC Gr1

 

18.00-19.00

MC Gr2

 

 

19.00-20.30

JB Gr1

MB Gr1

19.00-20.00

JC Gr2

JB Gr 2

 

 

20.30-2200

 

20.00-21.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wo 3 juni

 

 

 

 

Wo 10 juni

 

 

 

16.00-17.00

 

 

16.00-17.30

JD Gr1

 

17.00-18.00

 

 

17.30-19.00

 

18.00-19.00

MA Gr2

 

 

19.00-20.30

MA Gr1

 

19.00-20.00

MB Gr2

 

 

20.30-2200

 

20.00-21.00

JA Gr2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do 4 juni

 

 

 

 

Do 11 juni

 

 

 

16.00-17.00

JD Gr2

 

 

16.00-17.30

MD Gr1

17.00-18.00

JC Gr2

 

 

17.30-19.00

JC Gr1

MC Gr1

18.00-19.00

MC Gr2

JB Gr2

 

 

19.00-20.30

JB Gr1

MB Gr1

19.00-20.00

 

 

20.30-2200

JA Gr1

 

20.00-21.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

't Spandersbosch Jubileum

 

 

Hoofdsponsors

 

Met dank aan onze sponsoren