Junioren

Teamindelingen Lijnteams en MC2 veldcompetitie seizoen 2017 - 2018

5-6-2017

Bijgevoegd de teams (of trainingsgroepen) van MA1, MB1, MC1, MC2, MD1, JA1, JB1, JC1 en JD1 voor het komende seizoen. Het zijn open selecties waar gedurende het seizoen altijd wijzigingen in kunnen plaatsvinden. Voor alle teams geldt dat het veldteams betreft. Voor de zaalperiode zullen er aparte teams geformeerd worden.

Alle andere teams zullen zo snel mogelijk maar in ieder geval voor 1 juli bekendgemaakt worden via de site.

Voor specifieke vragen over onderstaande indeling kun je vanaf dinsdag 6 juni mailen naar [email protected]. Zorg er voor dat je als onderwerp "teamindelingen” invoert en dat er in de mail een telefoonnummer staat waarop je te bereiken bent.


MA1 Trainingsgroep (er vallen nog spelers af )

Sophia Bournas

Sam Eijpe

Bai Klap

Fleur Berbers

Florien Bezoen

Hannah Hartgerink

Rene van der Camp

Florence van Gilse

Isa van Beek

Elena Gianotten

Anouk van Hunnik

Noelle vd Molen

Carolien Janssen

Camille Jonckers

Wenya Kluck

Emma Ruijs

Valerie Jorissen

Emily Neher

Vera van der Hil

Feline Dupuis

 

 


MB1

Manon Kempes (k)

Isabelle Visser

Zaza Geerts

Leonoor Six

Maartje Lindeboom

Sophie Hoencamp

Marie Leck

Sophia Dokter

Fay Havinga

Julie de Jong

Roos Lemmens

Daniek Jansen

Roza van Straten

Sarah Bongers

 

 


MC1

Marlijn Hondeman (K)

Marte Eddes

Eline Oldeman

Caroline Bos

Anne-Keke Lunter

Roos Wortel

Yfke van Doorn

Annemijn Voerman

Indira Zoontjens

Livia Habermann

Isabelle Herrman

Fy Meijer

Sascha Bournas

Roos Batjes

 

 


MC2

Sofie van Aarle

Linde Julie Breedveld

Danique van Diemen

Brechtje van Essen

Fenne Geerts

Veerle Gianotten

Frederique Groot (K)

Sophie Kok

Juul Monseurs

Fay van de Roer

Mare Velders

Vivienne Roovers

Sam Mesman

Dagmar Klaassen

 

 


MD1

Marieke Slikker (Keeper)

Jolien Hartgerink

Laura Oldeman

Nina Hartman

Maud Rosenland

Milou Heuker

Mette van de Roer

Charlotte Bos

Amber Textor

Josephine Fiselier

Carmen Chiu

Danee van der Molen

Isis Ouwerkerk

Marlijn Swaan

 

 


JA1

Dit team traint woensdag 7 juni en maandag 12 juni van 19.00 tot 20.30

Tijn van der Aa

Jeppe Bannenberg

Pjotr Slikker

Tijn Smeink

Stijn Stegeman

Daniel Suurland

Boris Visser

Hugo Simons

Maurits de Groot (k)

Bas de Groot

Daan van Holten

Cristian Kuipers

Loïc van Velsen

Oscar Wezenaar

Thijs van Ommeren

 

 


JB1 Trainingsgroep (er kunnen nog spelers afvallen)

Tycho Moojen

Bouwe Buitenhuis

Jort Gout (k)

Hidde van der Plas

Ties Heemskerck van Beest

Julius Oude Elberink

Tommie van Aarle

Stijn Verver

Willem Ulmer

Jasper Herrman

Sjoerd van Doorn

Niek Hartgerink

Sam van Leur

Joris Lauwen

Sebastiaan Laagwater

 

 


JC1

Dit team traint donderdag 8, dinsdag 13 en donderdag 15 juni van 19.00 tot 20.30

Maas Bakker

Julius Chiu

Wik van Gelderen

Rep van Puffelen

Ties Ysbrandy

Reinout de Groot (K)

Robbe Man

Dirk de Groot

Ole van Holten

Marnix Leeftink

Max Simons

Thom Wits

Morris Ykema

Floris van Tongeren

 

 


JD1 Trainingsgroep (er vallen nog spelers af)

Training dinsdag 16.00 – 17.30 donderdag 16.30 – 18.00

Vanaf volgende week!

Hector Man

Olivier Padt

Tom van Erp

Hugo de Jong

Wouter Jongbloed

Pieter Lamberts

Hidde Leck

Quinten Moojen (K)

Miel Oldeman

Niek van Vroonhoven

Daan Bood

Lucas jongbloed

Eise Jansen

Maxime de Leeuwe

Valentijn Groen

Floris Hoen

Tom Westerwoudt

't Spandersbosch Jubileum

 

 

Hoofdsponsors

 

Met dank aan onze sponsoren