Algemeen

Teamsamenstellingen Junioren en Jongste Jeugd 2016-2017

1-7-2016

Teamsamenstellingen seizoen 2016-2017


De teams zijn door de lijncoördinatoren samengesteld op basis van input van trainers en coaches en het technisch kader.

Daar waar mogelijk is rekening gehouden met de wensen die kinderen hebben aangegeven op het enquete-formulier dat ze hebben ingevuld.

Er is met beleid en uiterste zorgvuldigheid ingedeeld. En gekeken vanuit allerlei invalshoeken. We zijn er van overtuigd dat iedereen zich in zijn ‘nieuwe’ team als teamspeler en hockeyer verder kan ontwikkelen. Dat is ons doel tenslotte.

In alle lijnen maken we gelukkig jaarlijks mee dat kinderen ineens een sprong in hun ontwikkeling laten zien en hockeyend een sprong vooruit maken.

We wensen iedereen een hartstikke leuk, leerzaam en sportief seizoen 2016-2017 toe.

En ben je wellicht wat teleurgesteld –of zijn je ouders dat- laat het bij jou of bij hen even bezinken.


meisjes A1

Willemijn van Bazel, Sophia Bournas, Wies Buitenhuis, Isabelle Cartigny, Sam Eijpe, Sophie de Groot, Bo Havinga, Imre ter Hedde, Bai Klap, Saartje Kok, Dieuwertje van Lieshout, Adrienne den Ouden, Lisa Rempt, Eva Ulmer, Klaartje Veen, Willemijn Verschuren

meisjes A2

Florine Bezoen, Kiki Dekker, Hannah van der Glas, Hannah Hartgerink, Cato Hermans, Lisa Herrman, Suzanne de Jong, Florien Koenders, Emily Messiha, Danique de Raadt, Merel Stroomer, Pleuntje Verrips, Lisanne Wezenaar

meisjes A3

Karlijn van Barneveld, Bregje Bijvoet, Anne van den Brand, Bibi Bussemaker, Emma van Diest, Joya van Dijk, Feline Dupuits, Laura van Gils, Julia Glaser, Floor Laseur, Julienne Lemmens, Nouryt Prinsze, Anne Roeloffzen, Isabelle Thierry

meisjes A4

Indya Beerens, Fleur Berbers, Roos van den Berge, Amy van Ernst, Lisa Heijmans, Marije Hilberts, Luna Janssen, Valérie Jorissen, Klaske Laauwen, Emma Lemmens, Tessa Mei, Merel Nieuwenhuijsen, Lineke Starink, Puck Stok

meisjes A5

Noa Beijen, Irene Bol, Agustina Cabado, Luna Contreras Gimenez, Laura ten Hagen, Finn Jackson, Fleur Keijzer, Elise Kooij, Frederiek Oude Elberink, Désirée Schoonbrood, Noor Slaghek, Merijne Spits, Carlijn de Vos, Kiki van Weeren

meisjes A6

Eva Bon, Charlotte Braam, Jet Bruin, Isabelle Brunekreef, Eva Janmaat, Mare Metz, Lara van Oostveen, Susanne Rulo, Noor Schaafsma, Unianne Schipper, Josephine Scholte, Michelle Steinvoort, Wischa Visser, Marieke Vriens


meisjes B1

Daniëlle Bakker, Nora Donders, Zaza Geerts, Nour Iliohan, Luisa Kuipers, Maartje Lindeboom, Juliette du Marchie Sarvaas, Mare Moojen, Anne Mulder, Annelot Oostendorp, Yente Pols, Leonoor Six, Isabelle Visser, Annemarie Wiewel

selectie nog niet definitief

meisjes B2

Renee van den Camp, Anna Cramer, Feline Eddes, Luca van Gelderen, Florence van Gilse, Vera van den Hil, Berber Kok, Roos Lemmens, Puck Monseurs, Veerle van der Net, Puck Nissen, Cato Pont, Molly Wintershoven

meisjes B3

Isa van Beek, Danique Braam, Elena Gianotten, Anouk van Hunnik, Carolien Janssen, Camille Jonckers, Wenya Kluck, Emma Lindenkamp, Noëlle van der Molen, Estella Onrust, Linde Roeloffzen, Emma Ruijs, Bente Scholten, Joeki Smeekes

meisjes B4

Pleun Beesems, Marit Bekkers, Julia van den Berg, Babet ten Hagen, Nienke Kempes, Annelou Knol, Fanny Luijten, Emily Neher, Floor Rozenberg, Meike Schaapveld, Isabelle Smit, Maud Smits, Sophie Steenbeek, Ingrid Stoffels, Sarah Zandbergen

meisjes B5

Floortje Albers, Lena Balkenende, Valerie Brouwer, Anna van Delden, Rosalie Groeneveld, Luka Hoefnagel, Carlijn Kort, Pien Landman, Pien van der Meij, Floor Oosterhoff, Charlotte Scholte, Rinske Smit, Noortje Spelt, Myra Stroeven, Jet Willemsen

meisjes B6

Charlotte Arends, Isabel Dasselaar, Femke Dekkers, Daisy van Diemen, Félien de Esch, Sira Holtrop, Laetitia van Kippersluis, Emma de Kloet, Lisanne van Leeuwen, Milou Miedema, Maartje Molhuysen, Lorijn Smeink, Bo Tordoir, Sterre Veenstra

meisjes B7

Mary Dessé, Joanne Held, Roosmarijn Hoen, Eva ten Hoopen, Dora Huyskes, Anneloes van der Kooij, Jip van Leur, Rosalie Muijen, Bé Reineke, Ayla van Rijn, Vera Spee, Bobien Stoop, Roos Valkenburg, Eva Witlox, Babette van Zadelhof


meisjes C1

Caroline Bos, Sophia Dokter, Yfke van Doorn, Marte Eddes, Livia Habermann, Fay Havinga, Isabelle Herrman, Julie de Jong, Manon Kempes, Marie Leck, Fy Meijer, Eline Oldeman, Annemijn Voerman, Indira Zoontjens

meisjes C2

Sofie van Aarle, Sarah Bongers, Linde Julie Breedveld, Danique van Diemen, Brechtje van Essen, Fenne Geerts, Veerle Gianotten, Frederique Groot, Daniek Jansen, Sophie Kok, Juul Monseurs, Marit van Ommeren, Lieve Paauwe, Ellen Ridder, Fay van de Roer, Maeve Schutter, Roza van Straten

selectie nog niet definitief

meisjes C3

Elana Gupffert, Justien ten Hagen, Milou van Hasselt, Rosa van der Heijden, Marleen Hellebrekers, Laura Henrar, Liselotte Jaartsveld, Leonie van Laar, Milou Lauret, Linde Nieuwenhuijsen, Philippine Straus, Liselot Verschuren, Minne Voskuilen, Sophie Wittgen

meisjes C4

Robin Albers, Puck Bezemer, Olijn Boor, Juul van Heemskerck van Beest, Feline van Hoeke, Maura Hooiveld, Senne Koekkoek, Fien Könings, Eva Kool, Floran Langeler, Valerie Michielsens, Marilène van der Molen, Helena van der Wijk

meisjes C5

Emilie van den Akker, Allinda Bramwell, Julika Bussemaker, Karlijn Jennen, Isabelle Jorissen, Inés Liesker, Susanne Mei, Willemijn Mouw, Josephine Mulder, Donna Smeekes, Katja Smeekes, Claire Smits, Maud Starink, Luce Zoontjens

meisjes C6

Donna Bijlsma, Kim voor den Dag, Lieke van Dijk, Emma Dubel, Daphne Groenewold, Beyonce van Hese, Beau van Hunnik, Feline van 't Loo, Mikki Medendorp, Nora Schimmel, Sophie Smeets, Iris Textor, Josephine Voeten, Anouk Vriens

meisjes C7

Emma Boelen, Juliette van den Broek, Pam van Eck, Anne-Roos Keultjes, Esmée Lindaart, Floor Moolhuizen, Isis Reichert, Charlotte Roosjen, Zosia van Schoonhoven, Medee Visser, Inez van Vliet, Jitta Voskuilen, Florence De Waij, Elena van Zaanen

meisjes C8

Anne Aben, Guusje Andriessen, Minke van Baars, Nina Bakker, Senna Bakker, Sasja van den Beukel, Anna de Buck, Cato van Haarlem, Noa Hengeveld, Kim Neher, Linde van der Net, Roos van de Riet, Nelle van Term, Maud van der Woude

meisjes C9

Renée Aantjes, Isis Arnold, Anne Biemans, Anne-Marie Brouwers, Jasmijn Diemel, Ciara Hayden, Loulou Hickendorff, Floortje Janssen, Mara Laagwater, Nica Metz, Phine Metz, Ayla Monsees, Dani Siahaija, Jasmijn Verwey


meisjes D1

Roos Battjes, Sascha Bournas, Jolien Hartgerink, Nina Hartman, Milou Heuker, Dagmar Klaassen, Puck van Leur, Sam Mesman, Laura Oldeman, Vivienne Roovers, Maud Rosenland, Mare Velders, Myrthe Weistra, Emma Wolters

meisjes D2

Pien Bouwmeester, Eva Dekkers, Pleun van Essen, Marlijn Hondeman, Maartje Kempes, Sinta Kok, Silke Landman, Jozefien Lindenkamp, Pien Meyer, Loes Oosterhoff, Frederiek Pel, Bente Schlüter, Marenthe Straus, Imme Witlox, Emilie Wittgen

meisjes D3

Anne-Sophie van den Akker, Charlotte Bos, Mare Breedveld, Sterre Custers, Bobby van Gelderen, Roos Koekkoek, Suus Konings, Florine van Ommeren, Mette van de Roer, Marieke Slikker, Juliette Soet, Amber Textor, Phileine Van Tongeren, Puck Uringa, Esmee Waelkens

meisjes D4

Isabel Beerens, Maud Camfferman, Frederique Van Eck, Willemijn van Egmond, Emma Groeneveld, Britte van Herwijnen, Claartje Huyskes, Bibi Jongbloed, Charlotte Klercq, Isa Kok, Lieke Lindeboom, Madelon Mouw, Floor Oerlemans, Isa Timmermans, Sophie Wijnen

meisjes D5

Fleur Agterberg, Marit Agterberg, Mette Camfferman, Famke de Graaff, Guyonne Henrar, Isis Kooi, Daantje van Onna, Mies Polak, Robine Segaar, Lieve Seinen, Isabelle Six, Yke Stoker, Merel Thewessem, Anne de Vries, Keetje Wintershoven

meisjes D6

Lotte Beckmann, Jetje Derksen, Anna Giskes, Amelie Hamamoto, Anneloes Koopman, Sarah Lahat, Danae Lamme, Annemee Nengerman, Noortje Pel, Liv Rambow, Romée Schaap, Anna Schreurs, Isabelle Slootweg, Famke Wentholt, Wies van der Zwet

meisjes D7

Lara Bangma, Roos Beerthuizen, Eva Bergen, Vera Beuving, Judith Boelen, Claire Braams, Feline Brouwer, Elise de Buck, Benthe Hartman, Roos Mei, Kim van der Reijden, Brunelle Rodenburg, Else Schimmel, Milou Testroote, Mirre Vos

meisjes D8

Nina van den Barselaar, Ellen Boot, Lynn Gillisse, Philine Groeneveld, Isa Jongerius, Lejla de Keizer, Catootje Kielstra, Cato Meyer, Merel van de Riet, Annique Schaeffer, Jorja van Vliet, Sophie de Winther


jongens A1

Tijn van der Aa, Jeppe Bannenberg, Olaf Bongers, Joep Brouwer, Okke Hoes, Sil Iliohan, Karel Karis, Jochem Kok, Hugo Simons, Pjotr Slikker, Tijn Smeink, Stijn Stegeman, Daniel Suurland, Joppe Veen, Boris Visser, Sal Wispelweij

jongens A2

Friso Bleeker, Pieter-Bas Bok, Joep de Esch, Quinten Hakvoort, Thijs van der Heijden, Rogier Hellebrekers, Hendrik Meijer, Mathijs Mulder, Pieter Pel, Boudewijn Schaap, Maarten Tak, Willem Thierry, Lodewijk van Veen, Philippe Verhagen, Joep Weermeijer, Jasper de Winther


jongens B1

Tommie van Aarle, Bouwe Buitenhuis, Sjoerd van Doorn, Maurits de Groot, Bas de Groot, Niek Hartgerink, Ties van Heemskerck van Beest, Jasper Herrman, Daan van Holten, Cristian Kuipers, Tycho Moojen, Julius Oude Elberink, Hidde van der Plas, Loïc van Velsen, Stijn Verver, Oscar Wezenaar

selectie nog niet definitief

jongens B2

Ydo Bergstra, Flynn Bezemer, Tijmen Bouwman, Peer Galema, Vincent van Gils, Rafael Gulati, Finn Havinga, Nout Hermans, Sam van Leur, Dirk-Jan van Ommeren, Thijs van Ommeren, Thomas Rijken, Boris Sweerman, Willem Ulmer

jongens B3

Joris van den Brand, Jules Habermann, Matthijs Heijmans, Jochem Herrebrugh, Lucas Jorissen, Guus Keultjes, Mart Klaassen, Matthijs Knol, Thijs Leck, Tim van 't Loo, Eric Prins, Rowan Simonse, Folkert Straus, Camiel van Weerdenburg, Berend Ysbrandy, Caspar van Zaanen

jongens B4

Marijn Chiu, Bob Groot, Hugo van der Heijden, Maurits Hilling, Wibbe van der Horst, Hein Huyskes, Ole Janssen, Matthijs Jennen, Ilja Keukenkamp, Floris Leeftink, Nikolai Moliboga, Sam Nengerman, Floris Nieuwenhuijsen, Laurens Prins, Sidney Rosman, Willem-Age Starink


jongens C1

Maas Bakker, Taco Bongers, Julius Brouwer, Morris Bruin, Julius Chiu, Jip Dollé, Wik van Gelderen, Jasper van Kippersluis, Joris Laauwen, Rep van Puffelen, Pepijn Rijken, Quinten Schimmel, Willem Slikker, Ties Ysbrandy

jongens C2

Reener Bakker, Cesar de Beer, Julius Brouwer (v), Hein Busschers, Lodewijk van Delden, Thijmen Hartman, Gijs van der Horst, Quinten de Jong, Sebastiaan Laagwater, Joris Lindenkamp, Noah Okx, Pepijn Paauwe, Gijs Six, Hidde Visser

jongens C3

Martijn Bok, Tristan Boutkan, Gijs Bouwmeester, Christian Braam, Marijn van den Brande, Colin de Graaff, Rens ten Holder, Jibbe Jaartsveld, Pepijn de Jonge, Boudewijn Lamberts, Eger Miedema, Jan Molhuysen, Levi Polak, Floris van Tongeren

jongens C4

Laurens Dusink, Max Gillisse, Reinout de Groot, Koen Herrebrugh, Okke Kielstra, Joep van Maastrigt, Victor Muijen, Thijmen Netze, Sebastian Rietema, Tim Roeders, Thomas Rood, Joost Schulten, Gunnar Stoffels, Jort van Wijk

jongens C5

Zhong Beerdsen, Thomas Brouwer, Lars Elbersen, Thom de Groot, Martijn Jaartsveld, Pablo Kramer, Koen Langerak, Beau van de Linde, Philippe-Albèrt Mebarki, Bink van de Mosselaer, Stijn Nuvemann, Tom van Overbeek, Victor Prins, Sjoerd Sonneveldt, Theun Verrips


jongens D1

Tom van Erp, Dirk de Groot, Ole van Holten, Hugo de Jong, Wouter Jongbloed, Pieter Lamberts, Hidde Leck, Marnix Leeftink, Quinten Moojen, Miel Oldeman, Max Simons, Niek van Vroonhoven, Thom Wits, Morris Ykema

jongens D2

Olivier van den Akker, Daan Bood, Siebren Dubois, Iano Gulati, Eise Jansen, Lucas Jongbloed, Thomas Koster, Maxime de Leeuwe, Robbe Man, Luit van Puffelen, Luc Ramondt, Pieter Reijnen, Nout Schoonakker, Youp Zielhuis

jongens D3

Flip Van den Berg, Eliasse van Dijk, Valentijn Groen, Floris Hoen, Christian Kesseler, Floris Koster, Nils Monteban, Olivier Morsink, Bastiaan van Ommeren, Rex Van Oostrum, Derk Steenbeek, Kas Van de Velde, Tom Westerwoudt, Stijn Ykema

jongens D4

Gijs van den Berg, Mick Coolman, Lukas de Esch, Rutger Dusink, Filip Frissen, Gabriël Graaff, Mees Griffioen, Jan-Thijs van Haarlem, Keimpe Jansen, Floris Koelemaij, Elias Lamme, Loek van Loenen, Diederik van de Riet, Thijs Roosjen


meisjes 8E1

Carmen Chiu, Fiene van Dijk, Josephine Fiselier, Danee van der Molen, Julia Nagel, Isis van Ouwerkerk, Marlijn Swaan, Cato Vermolen, Irene van der Wijk, Suus Zielhuis

meisjes 8E2

Valerie van den Broek, Mijntje Bruin, Rosalie van Heeswijk, Luca Hordijk, Feline Koster, Rosa Nijssen, Felice Pel, Anouk Rood, Annabelle Stegeman, Lieve Wensing

meisjes 8E3

Fraukje van Baars, Karlijn Braams, Marijn Fett, Ella Hupkes, Kaate Moolhuizen, Zoë Prummel, Bes Reineke, Milou Sijms, Ruby Tielrooij, Elsje van Vroonhoven

meisjes 8E4

Bente Broekhoff, Charlotte Cartigny, Charlotte Grandguillaume, Jill Huisman, Roos Jongbloed, Louisa Kool, Lisanne Muller, Anne-Milou Pillot, Isa Stoutenburg, Emma Zonneveld

meisjes 8E5

Lisa van der Bijl, Isabel Bridie, Valerie Brouwer, Sophie Geerts, Jantien Huisers, Emma Koestal, Charlotte de Leeuw, Rosalinde Lindeijer, Pleun Slaghek, Myrthe van 't Zet

meisjes 8E6

Marijn Bakker, Isabelle Behrens, Kiki van Dijen, Sanne van der Heijden, Eline Kleijn, Lola Lamme, Loulou Lamme, Pleuntje Nissen, Floor Salomonson, Lisa Weebers


meisjes 6E1

Anne-Mae Braam, Emily Hayden, Anouk Jaartsveld, Puck van Leeuwen, Elize Van Loenen, Jasmijn Smit, Noor Timmerman, Lot Zeeman

meisjes 6E2

Lot Bensdorp, Maartje van Dooren, Jena Geels, Quirine van Marle, Kiki Reinders, Eline Serpenti, Fleur Smeets, Bente Tissink

meisjes 6E3

Mette Abspoel, Sterre Beijdorff, Charlotte de Buck, Emmy de Gelder, Rosemarijn Middelburg, Karlijn Soet, Lotte Vos, Rosalie De Waij

meisjes 6E4

Mare Camfferman, Kike Jansen, Anneroos Kamphuis, Gwen Kooman, Annabel Monteban, Madelief de Vries, Lola de Wijs, Florentijn van Zoeren

meisjes 6E5

Milly van den Berg, Senna van Diemen, Frederique Fiselier, Minke Hartman, Winky Liu, Annelieke Makkinje, Eline Morsink, Maya-Thuja Schuring

meisjes 6E6

Nina Bruinsma, Lotte Dolsma, Yasmine Eberhard, Charlotte IJsseldijk, Fay Jaarsma, Anne Jacques, Emmy Siewertsz VanReesema, Lucy Trommel

meisjes 6E7

Annabel Berends, Quinta Briel, Julie van Gelderen, Olivia Hoffer, Jule Huisinga, Carmen Kleijnen, Sara Laarakker, Floor van Veelen


meisjes F1

Isa van den Brink, Nicky Buiteman, Bo Feller, Laura Giacometti, Uma Kurpershoek, Maud Lohman, Emma Van de Pas, Philomey Schuring

meisjes F2

Sacha Coolman, Anouk Heuker, Veerle Kleijn, Pleun Oerlemans, Maud Salomonson, Elke Woerdeman, Mette Ykema, Julia Zonneveld

meisjes F3

Amber van Arkel, Sarah van Dommele, Mikki van Jaarsveld, Isabelle Koestal, Émilie de Munk, Anne Swaan, Isis Verhoeff, Jente Vroon

meisjes F4

Valerie Bridie, Margot Groothengel, Nanou Hardonk, Fiep Kroeze, Roos van der Schoot, Phebe Stoutenburg, Evi Voormolen, Limore Zarr

meisjes F5

Isabelle Beckmann, Evie den Boer, Isa Dibbits, Jip Duker, Babette Hendriks, Vere Jansen, Sarah Nagel, Pien Nillesen

meisjes F6

Sien van der Does, Florine Donker, Florine Kamphuis, Elsemiek Kamphuis, Philippine Kappert, Vita Langerak, Nikki van Metelen, Juliette van Vliet


meisjes BK1 Tinkerbell

Emilie Anema, Lotte Bood, Floor Bruin, Jikke van Dijk, Pander Docters van Leeuwen, Jill Jansen, Noor de Jonge, Veerle Wegdam

meisjes BK2 Sneeuwwitje

Annebelle Eke, Fiene Hopman, Ariana de Keizer , Lucie Kuipers, Josephine Soet, Eefje Tiktak, Phileine Vos

meisjes BK3 Belle

Cleo Kotting, Maria Lemmens, Phileine van Marle, Lara Mommers, Willemijn van der Pol, Quirine van der Pol, Maartje Smit, Noor Verhoef

meisjes BK4 Assepoester

Lucie Bongaerts, Guusje Heidstra, Guusje Kos, Femke Monsees, Chloé Rijswijk, Liselotte van der Sluis, Fiene Storm

meisjes BK5 Rapunzel

Jet Van Dam, Sophia Dijkhuis, Fleur Koelewijn, Merle Menkhorst , Lana Tazelaar, Fiene Tillmanns, Felice Andrea Vitalis, Florentine Westra Van Holthe

meisjes BK6 Pocahontas

Juliëtte Bos, Iris Kleijnen, Tessa Labrujere, Sophie Loïse Niermeijer, Lauren Schram de Jong, Sarah Verlind, Anne-Claire van Zoeren

meisjes BK7 Doornroosje

Flore de Grijs, Mijntje Den Hartog, Mila de Jong, Marije Makkinje, Nikki van der Reijden, Emmelot te Riele, Sara Ruwers, Jet Timmermans


Funkey meisjes
Linde van Arkel, Fennetijn Beijer, Roos van der Bijl, Fleur Boersma, Bo Dibbits, Pien Madelief Duker, Bloem Marlotte Duker, Alysia Eberhard, Rosalie Faber, Puck Gerritsen, Lauren de Geus, Willemijn Groothengel, Kiki Hermsen, Annemijn Jansen, Juno Klootwijk, Fleur Koestal, Eline Komen, Sterre de Koning, Feline Kool, Jette Kroeze, Liv Kuipers, Rosalie de Leeuw, Doris Luise, Charlotte-Kiki Netze, Julia Niermeijer, Meerle Schellart, Caro Schellart, Rozemarin Schepman, Cato van der Schoot, Sarah Sepsanie, Britt Sijms, Bo Uges, Suus van Vloten, Laura Vroon, Lot Wegdam, Livia Westerling, Elaine Wolberink



jongens 8E1

Valentijn Klercq, Benjamin Lahat, Hector Man, Mees Oerlemans, Olivier Padt, Olivier Scholtze, Daniël Schutter, Tijn Segeren, Gijs Siewertsz Van Reesema, Ralph Wolberink

jongens 8E2

Krijn Amesz, Kasper Boersma, Skip Brull, Ties van Essen, Pepijn Moers, Abel Opmeer, Taeke Timmermans, Ard Verrips, Tijmen Verwey, Bas Westerwoudt, Hidde van der Woude

jongens 8E3

Maurits van der Aa, Roemer Amesz, David Claassen, Lucas Giskes, Tijn Griffioen, Simon Koster, Jurriaan Pel, Felix Pel, Jurre Schuyt


jongens 6E1

Tim Bood, Jim Brouwer, James Gosling, Floris van Hoeke, Sieb de Jonge, Sebastiaan van Luttervelt, Tobias Netze, Kobus Oosterhoff

jongens 6E2

Teun Busschers, Sweder Docters Van Leeuwen, Ids Jansen, Julius Jansen, Wouter Koelemaij, Olivier Pillot, Pieter Voerman, Rijk van Vroonhoven

jongens 6E3

Reinier van den Akker, Hidde Hartman, Pepijn Kuilman, Reinoud Ruyten, Jesper Simonse, Jonah Testroote, Timothy Wagland, Wick Ysbrandy

jongens 6E4

Sjors van Eck, Senne Friedrichs, Koen Hendriks, Fabian van der Kooij, Stijn van de Pas, Jonas Segeren, Eli Suurling, Lucas Wijnen


jongens F1

Naut Beuving, Viggo van Deursen, Matthijs Koster, Olivier Moers, Bram Nieuwenhuis, Thomas Padt, Linus van Puffelen, Teun te Riele

jongens F2

Olivier Van der Aa, Wessel Boersma, Steijn Bremer, Mees den Hartog, Symon Keijzer, Valentijn Kuiper, Jan Sentjens, Berend Smits

jongens F3

Hein den Braven, Julius Diesch, Hugo Giskes, Ole de Gooijer, David Heybroek, Valentijn Kerkhof, Max van Vloten


jongens BK1 Monsters & Co

Didier Brouwer, Finn Brull, Gijs Forma, Luuk Kwant, Philip Lamberts, Marcus Langelaan, Willem Langelaan, Valentijn Scholtze

jongens BK2 Cars

Casper Briel, Dylan Hazelberg, Tijn de Jager, Tim Tazelaar, Guus Thomas, Rutger van Veelen, Tycho Visser, Thomas Waelkens

jongens BK3 Shrek

Bodhy van der Flier, Aert de Gelder, Luca Leupen, Ties Mulder, Roderick Stork, Casper Tamminga, Boris Teeuwen, Nout van Wingerden

jongens BK4 Tarzan

Coen Boot, Charlie Dollé, Olivier van Hoeke, Simon Kleijnen, Ocean Malloch Boule, Marijn Sleeman, Sam Slier, Ole Sonneveldt


Funkey jongens
Stijn Beaard, Björn Blom, Gijs van den Brink, Boaz Diesch, Thomas Funken, Tijn Goote, Philip Gosling, Julius Kappert, Juriaan de Munk, Thijs Pekelharing, Rutger Ruhe, Kick Siewertsz Van Reesema, Tygo Snel, Ole van de Velde, Pippijn van Wingerden, Frederik Wolterink, Quinten de Zwart

 

't Spandersbosch Jubileum

 

 

Hoofdsponsors

 

Met dank aan onze sponsoren