Junioren

Trainingsgroepen tbv van de teamindelingen (Groepen 2)

27-5-2016
Bijgevoegd de trainingsgroepen tbv de teamindelingen (groepen 2).
MB  volgt later vanavond of morgenochtend.

Leidend voor de indeling van de teams zijn de beoordelingen van de trainers en de coaches, die de spelers het hele jaar gevolgd hebben. Spelers hoeven dus  niet zenuwachtig te zijn voor deze trainingen!

In de groepen zijn spelers uit verschillende teams opgenomen zodat we de beoordelingen van de trainers en de coaches beter kunnen duiden en vergelijken.

Als je bent opgenomen in één van deze groepen zegt dat niets over het team waarin je wordt ingedeeld. Voorbeeld: spelers uit MC groep 2 kunnen zowel in MC2 als in MC8 worden ingedeeld. 

Ook als je niet bent ingedeeld in onderstaande groepen zegt dat niets over de uiteindelijke teamindeling. Voorbeeld: spelers die niet in MC groep 2 zijn opgenomen kunnen zowel in MC2 als in MC8 worden ingedeeld. 

Voor de meisjes C-lijn geldt dat het niet mogelijk is om door te stromen naar groep 1. Voor de overige lijnen is het in uitzonderlijke gevallen wel mogelijk om door te stromen naar groep 1. 

Onderaan dit bericht staan de trainingstijden.

MB Groep 2    
Ingrid  Stoffels  
Wenya Kluck  
Renee  vd Camp  
Elena Gianotten  
Anouk  van Hunnik  
Florence  van Gilse  
Bente Scholten  
Emilly Neher  
Camille Jonckers  
Noel vd Molen  
Cato Pont  
Luca  van Gelderen  
Maartje Lindeboom  
Berber  Kok  
Anna Cramer  
Rinske  Smit  
Floortje Albers  
Isabel Dasselaar  
Daisy van Diemen  
Ayla van Rijn  
Valerie  Brouwer  
Roos Valkenburg  
Anna van Delden  

MC    Groep 2

 

 

Puck

Bezemer

 

Olijn

Boor

 

Danique

van Diemen

 

Veerle

Gianotten

 

Brechtje

Van Essen

 

Juul

Monseurs

 

Veerle

Gianotten

 


 

Milou

Lauret

 

Josephine

Mulder

 


 

Allinda

Bramwell

 

Zosia

van Schoonhoven

 

Josephine

Voeten

 

Daphne

Groenewold

 

Eva

Kool

 

Fien

Konings

 

Anouk

Vriens

 

 

 

 

MD Groep 2    
Emma Wolters  
Sterre Custers  
Amber Textor  
Mette vd Roer  
Charlotte Bos  
Maud Camfferman  
Frederique van Eck  
Pien Bouwmeester  
Lotte Beckman  
Florine van Ommeren  
Phileine van Tongeren  
Robine Segaar  
Marieke Slikker  
Pleun van Essen  
Daantje  van Onna  
Keetje Winterhoven  
 

JC  Groep 2

 

 

Rens

ten Holder

 

Floris 

van Tongeren

Noah

Okx

 

Sebastiaan

Rietema

 

Jort

van Wijk

 

Victor

Muijen

 

Lars

Elbersen

 

Eger

Miedema

 

Martijn

Bok

 

Marijn

vd Brande

 

Levi

Polak

 

Tristan

Boutkan

 

Gijs

Bouwmeester

Julius

Brouwer (c4)

 

Lodewijk

van Delden

 

Matthijs

Heijmans

 

Pepijn

de Jonge

 

Gijs

Six

 

 

 

 

 

JD Groep 2

 

 

Maxime

de Leeuwe

 

Daan

Bood

 

Hidde

Leck

 

Lucas

Jongbloed

 

Eise

Jansen

 

Kas

van de Velde

 

Flip

van den Berg

 

Valentijn

Groen

 

Bastiaan

van Ommeren

 

Rex

van Oostrum

 

Eliasse

van Dijk

 

Filip

Frissen

 

Olivier

Morsink

 

Siebren

Dubois

 

Luit

van Puffelen

 

Luc

Ramondt

 

Nout

Schoonakker

 

Pieter

Reijnen

 

Thomas

Koster

 

Diederik

van Riet

 

Rutger

Dusink

 

Floris

Hoen

 

Maandag 6 juni

16.00 – 17.45 Meisjes D Groep 1 Water 1 Cindy

16.00 – 17.45 Jongens D Groep 1 Water 2 Elbert

16.00 – 17.00 Meisjes D Groep 2 Semi water Pang/Hien

17.15 – 18.15 Jongens D Groep 2 Semi water Pang/Hien

17.45 – 19.30 Meisjes C Groep 1 Water 1 Annigje

18.30 – 19.30 Meisjes C Groep 2 Water 2 Pang/Hien/Cindy

19.30 – 20.30 Jongens C Groep 2 Water 2 Pang/Hien/Cindy

Dinsdag 7 juni

17.30 – 19.15 Meisjes B Groep 1 Water 1 Eric

17.30 – 19.15 Jongens B Groep 1 Water 2 Wouter v V

19.15 – 20.45 Meisjes A Groep 1 Water 1 nntb

19.15 – 20.45 Jongens A Groep 1 Water 2 Wouter B

18.15 – 19.15 Meisjes B Groep 2 Semi water Pang/Hien/Cindy


Woensdag 8 juni

16.00 – 17.45 Meisjes D Groep 1 Water 1 Cindy

16.00 – 17.45 Jongens D Groep 1 Water 2 Elbert

16.00 – 17.00 Meisjes D Groep 2 Semi water Pang/Hien

17.15 – 18.15 Jongens D Groep 2 Semi water Pang/Hien

17.45 – 19.30 Meisjes C Groep 1 Water 1 Annigje

18.30 – 19.30 Meisjes C Groep 2 Semi water Pang/Hien/Cindy

19.00 – 20.30 Jongens C Groep 1 Water 2 Arnoud


Donderdag 9 juni

17.30 – 19.15 Meisjes B Groep 1 Water 1 Eric

17.30 – 19.15 Jongens B Groep 1 Water 2 Wouter v V

19.15 – 20.45 Meisjes A Groep 1 Water 1 nntb

19.15 – 20.45 Jongens A Groep 1 Water 2 Wouter B

18.15 – 19.15 Meisjes B Groep 2 Semi water Pang/Hien/Cindy

19.30 – 20.30 Meisjes A Groep 2 Semi water Pang/Hien/Cindy

Vrijdag 10 juni

19.00 – 2030 Jongens C Groep 1 Water 1 Arnoud


't Spandersbosch Jubileum

 

 

Hoofdsponsors

 

Met dank aan onze sponsoren