Junioren

Trainingsgroepen tbv van de teamindeling voor de 1e teams

27-5-2016

Bijgevoegd de groepen tbv de teamindelingen voor de 1e teams van seizoen 2016-2017

Als je in één van deze groepen bent ingedeeld is dat geen garantie dat je in de eerste twee teams van een lijn wordt ingedeeld.

De trainingstijden van alle groepen zijn onderaan toegevoegd.  

MA Groep 1

 

 

Willemijn 

van Bazel

Keeper

Imre

ter Hedde

 

Bo

Havinga

 

Adrienne

den Ouden

 

Willemijn 

Verschuren

 

Eva

Ulmer

 

Isabelle

Thierry

 

Sofie

de Groot

 

Wies

Buitenhuis

 

Bai

Klap

 

Saartje

Kok

 

Emma

van Diest

 

Vere

Smitka

 

Nouryt

Prinsze

 

Klaartje

Veen

 

Dieuwertje

van Lieshout

 

Nienke

Rozenberg

 

Sam

Eijpe

 

Florien

Bezoen

 

Lisa

Rempt

 

Isabelle

Cartigny

 

Sophia

Bournas

 

 

MB Groep 1

 

 

Danielle

Bakker

Keeper

Nora

Donders

 

Nour

Iliohan

 

Louisa

Kuipers

 

Mare

Moojen

 

Juliette

du Marchie

 

Annelot

Oostendorp

 

Yente

Pols

 

Annemarie

Wiewel

 

Sanne

Hak

 

Isabelle

Visser

 

Vera

van de Hil

Keeper

Anne

Mulder

 

Zaza

Geerts

 

Feline

Eddes

 

Roos

Lemmens

 

Leonoor

Six

 

 

MC Groep 1

 

 

Manon

Kempes

Keeper

Annemijn

Voerman

 

Marte

Eddes

 

Isabelle

Hermann

 

Livia

Habermann

 

Caroline

Bos

 

Yfke

van Doorn

 

Eline

Oldeman

 

Indy

Zoontjens

 

Fy

Meijer

 

Fay

Havinga

 

Sarah

Bongers

 

Fenne

Geerts

 

Frederique

Groot

Keeper

Danique

Jansen

 

Roza

Van Straten

 

Sophia

Dokter

 

Julie

de Jong

 

Sophie

van Aarle

 

Fay

de Roer

 

Meave

Schutter

 

Linde julie

Breedveld

 

Marie

Leck

 

 

MD Groep 1    
Anne-Sofie van den Akker Keeper
Roos Batjes  
Vivienne Roovers  
Dagmar Klaassen  
Sacha Bournas  
Sam Mesman  
Laura Oldeman  
Jolien  Hartgerink  
Nina Hartman  
Maud  Roosenland  
Milou Heuker  
Roos Koekoek  
Esmee  Waelkens  
Myrthe Weistra Keeper 
Mare  Velders  
Puck van Leur  
Imme Witlox  
Marlijn Hondeman Keeper
Bobby van Gelderen  

 

JA Groep 1

 

 

Okke

Hoes

Keeper

Tijn vd

vd Aa*

 

Jeppe

Bannenberg

 

Joep

Brouwer

 

Noud

de Groot

 

Sil

Iliohan

 

Karel

Karis

 

Jochem

Kok

 

Nils

de Korte

 

Pjotr

Slikker

 

Tijn

Smeink

 

Stijn

Stegeman

 

Daniel

Suurland

 

Joppe

Veen

 

Boris

Visser

 

Sal

Wispelweij

 

Koen

Wissink

 

Justin

Shioda

 

Pieter Bas

Bok

 

Olaf

Bongers

 

Rogier

Hellebrekers

 

 

JB Groep 1

 

 

Bas

de Groot

 

Bouwe

Buitenhuis

 

Cristian

Kuipers

 

Daan

van Holten

 

Flynn

Bezemer

 

Hidde

vd Plas

 

Hugo

Simons

 

Jasper

Herrman

 

Julius

Oude Elberink

 

Loic

van Velsen

 

Maurits

de Groot

Keeper

Niek

Hartgerink

 

Nout

Hermans

 

Oscar

Wezenaar

 

Sam 

van Leur

 

Sjoerd

van Doorn

 

Stijn

Verver

 

Thijs

van Ommeren

 

Ties

van H. Beest

 

Tijn

vd Aa*

 

Tommie

van Aarle

 

Tycho

Moojen

 

Willem

Ulmer

 

 

JC Groep 1

 

 

Taco

Bongers

 

Morris

Bruin

 

Joris

Lauwen

 

Joris

Lindenkamp

 

Pepijn

Rijken

 

Julius

Brouwer (c3)

 

Hein

Busschers

 

Jip

Dolle

Keeper

Quinten

Schimmel

 

Hidde

Visser

 

Reener

Bakker

 

Maas

Bakker

 

Cesar

de Beer

 

Julius

Chiu

 

Wik

van Gelderen

Thijmen

Hartman

 

Gijs

vd Horst

Keeper

Jasper

Kippersluis

 

Rep

van Puffelen

 

Willem

Slikker

 

Pepijn

Paauwe

 

Ties

Ysbrandy

 

 

JD Groep 1

 

 

Marnix

Leeftink

 

Thom

Wits

 

Olivier

vd Akker

Keeper

Dirk

de Groot

 

Ole

van Holten

 

Robbe

Man

 

Max

Simons

 

Morris

Ykema

 

Youp

Zielhuis

 

Iano

Gulati

 

Quinten

Moojen

Keeper

Miel

Oldeman

 

Hugo

de Jong

 

Niek

van Vroonhoven

 

Tom

van Erp

 

Pieter

Lamberts

 

Wouter

Jongbloed

 

 

Trainingstijden

Maandag 6 juni

16.00 – 17.45 Meisjes D Groep 1 Water 1 Cindy

16.00 – 17.45 Jongens D Groep 1 Water 2 Elbert

16.00 – 17.00 Meisjes D Groep 2 Semi water Pang/Hien

17.15 – 18.15 Jongens D Groep 2 Semi water Pang/Hien

17.45 – 19.30 Meisjes C Groep 1 Water 1 Annigje

18.30 – 19.30 Meisjes C Groep 2 Water 2 Pang/Hien/Cindy

19.30 – 20.30 Jongens C Groep 2 Water 2 Pang/Hien/Cindy

Dinsdag 7 juni

17.30 – 19.15 Meisjes B Groep 1 Water 1 Eric

17.30 – 19.15 Jongens B Groep 1 Water 2 Wouter v V

19.15 – 20.45 Meisjes A Groep 1 Water 1 nntb

19.15 – 20.45 Jongens A Groep 1 Water 2 Wouter B

18.15 – 19.15 Meisjes B Groep 2 Semi water Pang/Hien/Cindy

19.30 – 20.30 Meisjes A Groep 2 Semi water Pang/Hien/Cindy

Woensdag 8 juni

16.00 – 17.45 Meisjes D Groep 1 Water 1 Cindy

16.00 – 17.45 Jongens D Groep 1 Water 2 Elbert

16.00 – 17.00 Meisjes D Groep 2 Semi water Pang/Hien

17.15 – 18.15 Jongens D Groep 2 Semi water Pang/Hien

17.45 – 19.30 Meisjes C Groep 1 Water 1 Annigje

18.30 – 19.30 Meisjes C Groep 2 Semi water Pang/Hien/Cindy

19.00 – 20.30 Jongens C Groep 1 Water 2 Arnoud

19.30 – 20.30 Jongens C Groep 2 Semi water Pang/Hien/Cindy

Donderdag 9 juni

17.30 – 19.15 Meisjes B Groep 1 Water 1 Eric

17.30 – 19.15 Jongens B Groep 1 Water 2 Wouter v V

19.15 – 20.45 Meisjes A Groep 1 Water 1 nntb

19.15 – 20.45 Jongens A Groep 1 Water 2 Wouter B

18.15 – 19.15 Meisjes B Groep 2 Semi water Pang/Hien/Cindy

19.30 – 20.30 Meisjes A Groep 2 Semi water Pang/Hien/Cindy

Vrijdag 10 juni

19.00 – 2030 Jongens C Groep 1 Water 1 Arnoud

 

't Spandersbosch Jubileum

 

 

Hoofdsponsors

 

Met dank aan onze sponsoren