Junioren

Trainingen tbv teamindelingen

20-5-2016

De trainingsmomenten tbv de teamindelingen voor seizoen 2016 - 2017. Diegenen die op deze trainingen worden verwacht, worden uiterlijk 27 mei uitgenodigd. Dat gebeurt via de site en via de lijncoördinatoren.

Maandag 6 juni                    

16.00 – 17.45       Meisjes D Groep 1              Water 1                 Cindy 

16.00 – 17.45       Jongens D Groep 1              Water 2                 Elbert

16.00 – 17.00       Meisjes D Groep 2              Semi water           Pang/Hien

17.15 – 18.15       Jongens D Groep 2              Semi water           Pang/Hien

17.45 – 19.30       Meisjes C Groep 1               Water 1                 Annigje

18.30 – 19.30       Meisjes C Groep 2               Water 2                 Pang/Hien/Cindy

19.30 – 20.30       Jongens C Groep 2              Water 2                 Pang/Hien/Cindy

Dinsdag 7 juni

17.30 – 19.15       Meisjes B Groep 1               Water 1                 Eric

17.30 – 19.15       Jongens B Groep 1              Water 2                 Wouter v V

19.15 – 20.45       Meisjes A Groep 1              Water 1                 nntb

19.15 – 20.45       Jongens A Groep 1              Water 2                 Wouter B

18.15 – 19.15       Meisjes B Groep 2               Semi water           Pang/Hien/Cindy

19.30 – 20.30       Meisjes A Groep 2              Semi water           Pang/Hien/Cindy                

Woensdag 8 juni

16.00 – 17.45       Meisjes D Groep 1              Water 1                 Cindy 

16.00 – 17.45       Jongens D Groep 1              Water 2                 Elbert

16.00 – 17.00       Meisjes D Groep 2              Semi water           Pang/Hien

17.15 – 18.15       Jongens D Groep 2              Semi water           Pang/Hien

17.45 – 19.30       Meisjes C Groep 1               Water 1                 Annigje

18.30 – 19.30       Meisjes C Groep 2               Semi water           Pang/Hien/Cindy

19.00 – 20.30       Jongens C Groep 1              Water 2                 Arnoud

19.30 – 20.30       Jongens C Groep 2              Semi water           Pang/Hien/Cindy

Donderdag 9 juni

17.30 – 19.15       Meisjes B Groep 1               Water 1                 Eric

17.30 – 19.15       Jongens B Groep 1              Water 2                 Wouter v V

19.15 – 20.45       Meisjes A Groep 1              Water 1                 nntb

19.15 – 20.45       Jongens A Groep 1              Water 2                 Wouter B

18.15 – 19.15       Meisjes B Groep 2               Semi water           Pang/Hien/Cindy

19.30 – 20.30       Meisjes A Groep 2              Semi water           Pang/Hien/Cindy 

Vrijdag 10 juni

19.00 – 2030        Jongens C Groep 1              Water 1                 Arnoud


't Spandersbosch Jubileum

 

 

Hoofdsponsors

 

Met dank aan onze sponsoren