Algemeen

Teams 2015-2016

22-6-2015  

Beste jongens, meisjes en ouders,

 

De nieuwe teams staan op de site. Je kunt de teams ook al aanklikken.

Let op!! Op de Spabo-app duurt het 24 uur voordat de nieuwe teams zichtbaar zijn…

 

De afgelopen weken is heel hard gewerkt aan het verwerken van de input van trainers en coaches en bij de junioren ook nog aan jullie wensenlijsten. Er zijn door jullie, door de trainers en de coaches honderden formuleren ingevuld. Hartstikke bedankt daarvoor.

 

Het bekend maken van de teamindelingen voor een nieuw seizoen is altijd een heel spannend moment. Daar zijn wij ons van bewust. De lijnco’s en technisch kader hebben van alles gewikt en meegewogen. De één wil hogerop, de ander wil liefst plezier maken met zijn of haar maatjes.

Maar wat als dat maatje nou juist hogerop wil? Dan moet je als lijnco flink puzzelen. Dan kan het zijn dat dat ene vriendinnetje of vriendje dus niet bij jou zit.

 

Op die manier hebben we afgelopen weken zo’n 1.100 kinderen een eigen plekje in de grote 'Spandersboschpuzze'l moeten geven. Dat is weer gelukt. Maar soms zal niet iedereen op het plekje zitten waar hij het aller- allerliefst zou zitten. Met 1.100 kinderen kan dat helaas niet altijd.

 

Het is wel ieder seizoen zo, dat iedereen binnen een paar weken weer vrienden maakt binnen zijn nieuwe team.

 

Wat is er meegewogen bij de teamindelingen?

*Je wensenlijst (bij de junioren).

* De input van je coach en je trainer.

* Of je eerste- of tweedejaars bent. (We proberen 2e jaars in het 2e jaar in een lijn altijd hogerop in de lijn te plaatsen dan het jaar daarvoor).

 

In iedere lijn is team 1 het sterkste team en is team 2 het op één na sterkste team van de lijn. Daarbij wordt niet gekeken naar eerste- of tweedejaars spelers/speelsters. Hoe lager het teamnummer hoe belangrijker de sociale component meeweegt.

 

We hebben afgelopen seizoen op twee meetmomenten beoordelingen ontvangen van trainers en coaches. Daarnaast zijn onze eigen waarnemingen langs de velden en de bevindingen tijdens de selectietrainingen meegenomen voor de indelingen.

Sommige ouders hebben gevraagd ook rekening te houden met woonplaats en/of scholen. Helaas maakt dat de puzzel (die toch al uiterst gecompliceerd is) onmogelijk.

 

Het streven bij de breedteteams is om een homogeen spelniveau te realiseren omdat het spelplezier daarmee het meest gebaat is. Dat gebeurt aan de hand van de input van trainers en coaches. Vervolgens worden daar zo veel mogelijk vriendinnenverbanden aan toegevoegd. Dat is een puzzel op zichzelf want daar waar Emma voor Sophie en Merel kiest, kiezen Sophie en Merel doorgaans niet voor Emma maar voor hele andere meiden. De namen in het voorbeeld zijn overigens fictief... :-)

 

Het zal voor iedereen duidelijk zijn dat de indeling altijd een lastige puzzel is. De indeling is definitief, wat betekent dat er NIET gewijzigd zal worden.

 

We kunnen niet genoeg benadrukken dat we er van doordrongen zijn dat een gevoel van teleurstelling zich van een (heel) beperkt aantal jongens, meiden en ouders meester zou kunnen maken.

Iedereen is welkom om zijn lijnco per mail een toelichting te vragen maar dat hoort op een respectvolle wijze te gebeuren.

De ervaring heeft helaas geleerd dat sommige ouders hun emoties in het eerste moment nogal de vrije loop geven en zich tamelijk onheus opstellen. Dat is voor de club onacceptabel.

Iedereen mag er op vertrouwen dat de samenstelling met uitsluitend positieve intenties heeft plaatsgevonden.

Wellicht is het daarom een idee om een telefoontje of mailtje een weekje in de ijskast te houden en de zaak dan nog eens rustig opnieuw te beoordelen. 

 

Ik wens iedereen een geweldig seizoen 2015/2016, zowel binnen als buiten de lijnen!

Volgende week hebben we ook het trainingsschema gereed. Ook dat zal per mail bekend worden gemaakt.

 

Voor nu: een fijne zomer en tot ziens langs de lijn.

 

René van Hattum

 


Teams 2015-2016

 


Junioren


meisjes A1
Willemijn van Bazel, Meike Boxem, Emma van Diest, Sophie de Groot, Bo Havinga, Imre ter Hedde, Maaike Heerschop, Roos (Rosalinde) Hoving, Heleen de Jonge, Isabelle ter Laak, Dieuwertje van Lieshout, Adrienne den Ouden, Hannah Paardekooper, Lila Peletier, Nienke Rozenberg, Isabelle Thierry, Eva Ulmer, Willemijn Verschuren, Isabel Wessels

meisjes A2
Karlijn van Barneveld, Bregje Bijvoet, Anne van den Brand, Kiki van Dam, Laura van Gils, Julia Glaser, Frédérique de Lange, Floor Laseur, Julienne Lemmens, Franka Marseille, Nouryt Prinsze, Anne Roeloffzen, Vere Smitka

meisjes A3
Jet Bruin, Isabelle Brunekreef, Jet van den Burg, Joya van Dijk, Tamara Gelderblom, Laura ten Hagen, Elise Kooij, Bodine Kornman, Karlijn Van der Laken, Lara Luberti, Merel Nieuwenhuijsen, Julie Rasch, Rebecca Spakman, Merijne Spits, Merel Stroomer, Jill Vermeulen, Carlijn de Vos, Pauline Wiewel

meisjes A4
Hester Baars, Noa Beijen, Maxelante Bussemaker, Lois van Eck, Nina Hoogland, Eva Janmaat, Annelot Janssen, Sabine van der Laken, María Liesker, Sofia Moliboga, Marloes Mulder, Malou Nods, Unianne Schipper, Michelle Steinvoort, Florence Valkenburg, Marieke Vriens, Charlotte Wessels

meisjes B1
Daniëlle Bakker, Wies Buitenhuis, Isabelle Cartigny, Nora Donders, Nour Iliohan, Bai Klap, Saartje Kok, Luisa Kuipers, Juliette du Marchie Sarvaas, Mare Moojen, Anne Mulder, Annelot Oostendorp, Yente Pols, Klaartje Veen, Annemarie Wiewel

meisjes B2
Florine Bezoen, Sophia Bournas, Kiki Dekker, Feline Dupuits, Sam Eijpe, Hannah Hartgerink, Babette Heijmans, Cato Hermans, Suzanne de Jong, Florien Koenders, Emily Messiha, Daniek de Raadt, Lisa Rempt, Lisanne Wezenaar

meisjes B3
Isa van Beek, Renee van den Camp, Elena Gianotten, Gaya Gustafsson, Anouk van Hunnik, Carolien Janssen, Wenya Kluck, Estella Onrust, Linde Roeloffzen, Emma Ruijs, Joeki Smeekes, Maud Smits, Puck Stok, Sarah Zandbergen

meisjes B4
Indya Beerens, Fleur Berbers, Floor Broer, Bibi Bussemaker, Amy van Ernst, Lisa Heijmans, Lisa Herrman, Marije Hilberts, Jooske Jaartsveld, Luna Janssen, Valérie Jorissen, Emma Lemmens, Tessa Mei, Lineke Starink, Pleuntje Verrips

meisjes B5
Marit Bekkers, Julia van den Berg, Irene Bol, Florence van Gilse, Babet ten Hagen, Nadine van Heerde, Nienke Kempes, Annelou Knol, Emma Lindenkamp, Fanny Luijten, Floor Rozenberg, Meike Schaapveld, Bente Scholten, Isabelle Smit, Sophie Steenbeek

meisjes B6
Laure Beerthuizen, Roos van den Berge, Eva Bon, Charlotte Braam, Agustina Cabado, Luna Contreras Gimenez, Nadia Felderhoff, Klaske Laauwen, Frederiek Oude Elberink, Susanne Rulo, Noor Schaafsma, Josephine Scholte, Désirée Schoonbrood

meisjes B7
Charlotte Arends, Pleun Beesems, Femke Dekkers, Camille Jonckers, Emma de Kloet, Milou Miedema, Maartje Molhuysen, Emily Neher, Pien Nieland, Lara van Oostveen, Juliette Roeders, Pascale Schellekens, Ingrid Stoffels, Sterre Veenstra

meisjes C1
Sophia Dokter, Luca van Gelderen, Marrit Gustafsson, Sanne Hak, Fay Havinga, Daniek Jansen, Manon Kempes, Berber Kok, Marie Leck, Roos Lemmens, Maartje Lindeboom, Noëlle van der Molen, Eline Oldeman, Cato Pont, Leonoor Six, Roza van Straten, Isabelle Visser

meisjes C2
Sarah Bongers, Anna Cramer, Feline Eddes, Vera van den Hil, Luka Hoefnagel, Julie de Jong, Pien van der Meij, Puck Monseurs, Veerle van der Net, Puck Nissen, Marit van Ommeren , Maeve Schutter, Molly Wintershoven

meisjes C3
Floortje Albers, Lena Balkenende, Rosalie Groeneveld, Justien ten Hagen, Rosa van der Heijden, Marleen Hellebrekers, Leonie van Laar, Eva Luberti, Floor Oosterhoff, Charlotte Scholte, Rinske Smit, Philippine Straus, Myra Stroeven, Minne Voskuilen, Sophie Wittgen

meisjes C4
Danique Braam, Isabel Dasselaar, Daisy van Diemen, Elana Gupffert, Milou van Hasselt, Laura Henrar, Liselotte Jaartsveld, Pien Landman, Milou Lauret, Lisanne van Leeuwen, Linde Nieuwenhuijsen, Lorijn Smeink, Noortje Spelt, Liselot Verschuren, Jet Willemsen

meisjes C5
Emilie van den Akker, Jasmijn Bergervoet, Anna van Delden, Félien de Esch, Joanne Held, Sira Holtrop, Eva ten Hoopen, Laetitia van Kippersluis, Anneloes van der Kooij, Carlijn Kort, Ayla van Rijn, Vera Spee, Bo Tordoir, Eva Witlox, Luce Zoontjens

meisjes C6
Dora Huyskes, Karlijn Jennen, Isabelle Jorissen, Lin Kluck, Jip van Leur, Inés Liesker, Susanne Mei, Willemijn Mouw, Josephine Mulder, Donna Smeekes, Katja Smeekes, Claire Smits, Maud Starink, Babette van Zadelhof

meisjes C7
Emma Boelen, Allinda Bramwell, Valerie Brouwer, Julika Bussemaker, Roosmarijn Hoen, Anne-Roos Keultjes, Jikke Kielstra, Rosalie Muijen, Charlotte Roosjen, Zosia van Schoonhoven, Bobien Stoop, Roos Valkenburg, Sophie Wits, Elena van Zaanen

meisjes D1
Sofie van Aarle, Roos Battjes, Caroline Bos, Danique van Diemen, Yfke van Doorn, Marte Eddes, Frederique Groot, Livia Habermann, Fy Meijer, Fay van de Roer, Vivienne Roovers, Annemijn Voerman, Indira Zoontjens
Trainer/coach:  Cindy Kniep

meisjes D2
Puck Bezemer, Olijn Boor, Sascha Bournas, Linde Julie Breedveld, Veerle Gianotten, Isabelle Herrman, Maura Hooiveld, Dagmar Klaassen, Sophie Kok, Floran Langeler, Sam Mesman, Marilène van der Molen, Juul Monseurs, Lieve Paauwe

meisjes D3
Eva Dekkers, Pleun van Essen, Maartje Kempes, Sinta Kok, Puck van Leur, Jozefien Lindenkamp, Pien Meyer, Loes Oosterhoff, Frederiek Pel, Bente Schlüter, Marenthe Straus, Imme Witlox, Emilie Wittgen, Emma Wolters
Trainer/coach:  Bram van Essen

meisjes D4
Robin Albers, Emma Dubel, Brechtje van Essen, Juul van Heemskerck van Beest, Feline van Hoeke, Beau van Hunnik, Fien Könings, Eva Kool, Feline van 't Loo, Valerie Michielsens, Nora Schimmel, Sophie Smeets, Iris Textor, Anouk Vriens

meisjes D5
Isabel Beerens, Pien Bouwmeester, Maud Camfferman, Emma Groeneveld, Britte van Herwijnen, Marlijn Hondeman, Claartje Huyskes, Charlotte Klercq, Isa Kok, Silke Landman, Lieke Lindeboom, Madelon Mouw, Isa Timmermans, Sophie Wijnen
Coach:  Oscar Landman

meisjes D6
Anne Aben, Guusje Andriessen, Minke van Baars, Nina Bakker, Donna Bijlsma, Lieke van Dijk, Daphne Groenewold, Cato van Haarlem, Mikki Medendorp, Kim Neher, Linde van der Net, Nelle van Term, Josephine Voeten, Maud van der Woude

meisjes D7
Frederique Van Eck, Willemijn van Egmond, Anna Giskes, Amelie Hamamoto, Bibi Jongbloed, Sarah Lahat, Danae Lamme, Annemee Nengerman, Floor Oerlemans, Liv Rambow, Romée Schaap, Anna Schreurs, Isabelle Slootweg, Wies van der Zwet
Coach:  Herman Giskes, Dick Schaap

meisjes D8
Lotte Beckmann, Eva Bergen, Judith Boelen, Feline Brouwer, Anna de Buck, Jetje Derksen, Carlijn Jacques, Anneloes Koopman, Floor Moolhuizen, Noortje Pel, Roos van de Riet, Mirre Vos, Myrthe Weistra, Famke Wentholt
Coach:  Rodney Brouwer

jongens A1
Maarten Bongers, Lucas Bouwman, Thomas Bouwmeester, Joep Brouwer, Sven Donders, Noud de Groot, Vincent Hilling, Sil Iliohan, Max Kapteijns, Karel Karis, Jochem Kok, Don Ruiz Hoogcarspel, Daniel Ruiz Hoogcarspel, Daan Smits, Do te Stroet, Joppe Veen

jongens A2
Martijn Bezoen, Willem Blom, Bas Copper, Roderick 't Hart, Kevin van der Hoeven, Joep Kapteijns, Tjard Langhout, Jasper Liem, Iñaki Liesker, Coen van Mierlo, Olivier Pont, Tim Vijverberg, Joep Weermeijer, Sal Wispelweij

jongens A3
Floris van den Blink, Bart Fock, Rutger van Gilse, Merijn de Groot, Daniel Jacobs, Coen van Kleef, Bob Kreiken, Leonard Malessy, Denzell Melles, Gijs van Mierlo, Maarten Mulder, Gerard Noordhuis, Tommy Peters, Samir van Rijn, Cees Verrips

jongens A4
Bob van Bemmel, Henny van Bronckhorst, Jelle Brouwer, Thomas Cramer, Idsart Dikkers, Jonathan Gur, Tom Hemelrijk, Kolya Holtkamp, Lucas Melis, Oscar de Muinck, Koen Pruijn, Niels Roeders, Thomas Rombout

jongens B1
Tijn van der Aa, Jeppe Bannenberg, Bas de Groot, Maurits de Groot, Daan van Holten, Nils de Korte, Cristian Kuipers, Thomas Rijken, Hugo Simons, Pjotr Slikker, Stijn Stegeman, Loïc van Velsen, Boris Visser, Oscar Wezenaar, Koen Wissink

jongens B2
Ydo Bergstra, Friso Bleeker, Pieter-Bas Bok, Olaf Bongers, Tijmen Bouwman, Joep de Esch, Vincent van Gils, Rogier Hellebrekers, Okke Hoes, Gijs Keus, Mathijs Mulder, Max Muller, Thijs van Ommeren, Tijn Smeink, Daniel Suurland

jongens B3
Quinten Hakvoort, Thijs van der Heijden, Jochem Herrebrugh, Guus Keultjes, Hendrik Meijer, Tammo Noordhuis, Pieter Pel, Boudewijn Schaap, Folkert Straus, Maarten Tak, Willem Thierry, Lodewijk van Veen, Philippe Verhagen, Jasper de Winther, Caspar van Zaanen

jongens B4
Olle Beijen, Bob Groot, Wibbe van der Horst, Hein Huyskes, Matthijs Jennen, Lucas Jorissen, Thijs Leck, Floris Leeftink, Nikolai Moliboga, Sam Nengerman, Floris Nieuwenhuijsen, Eric Prins, Willem-Age Starink, Berend Ysbrandy

jongens C1
Tommie van Aarle, Jasper van den Barselaar, Taco Bongers, Bouwe Buitenhuis, Sjoerd van Doorn, Niek Hartgerink, Ties van Heemskerck van Beest, Nout Hermans, Jasper Herrman, Tycho Moojen, Julius Oude Elberink, Hidde van der Plas, Willem Ulmer, Stijn Verver

jongens C2
Morris Bruin, Tjalling Galema, Rafael Gulati, Jules Habermann, Matthijs Knol, Sam van Leur, Niek Meindertsma, Pepijn Rijken, Boris Sweerman, Flynn Bezemer, Dirk-Jan van Ommeren, Joris Lindenkamp, Joris Laauwen

jongens C3
Joris van den Brand, Julius Brouwer, Hein Busschers, Just Copper, Jip Dollé, Peer Galema, Finn Havinga, Ole Janssen, Mart Klaassen, Tim 't Loo, Quinten Schimmel, Rowan Simonse, Olivier van Veen, Hidde Visser

jongens C4
Tristan Boutkan, Gijs Bouwmeester, Julius Brouwer (v), Marijn Chiu, Lodewijk van Delden, Hugo van der Heijden, Matthijs Heijmans, Maurits Hilling, Pepijn de Jonge, Ilja Keukenkamp, Gijs Six, Casper Weiss

jongens C5
Martijn Bok, Marijn van den Brande, Tobias Deurloo, Laurens Dusink, Koen Herrebrugh, Jibbe Jaartsveld, Samuel Liasam, Joep van Maastrigt, Eger Miedema, Jan Molhuysen, Levi Polak, Tim Roeders

jongens D1
Reener Bakker, Maas Bakker, Cesar de Beer, Julius Chiu, Wik van Gelderen, Thijmen Hartman, Gijs van der Horst, Jasper van Kippersluis, Marnix Leeftink, Pepijn Paauwe, Rep van Puffelen, Willem Slikker, Thom Wits, Ties Ysbrandy

jongens D2
Olivier van den Akker, Colin de Graaff, Dirk de Groot, Wieger de Heer, Ole van Holten, Quinten de Jong, Boudewijn Lamberts, Robbe Man, Thijmen Netze, Noah Okx, Max Simons, Floris van Tongeren, Morris Ykema, Youp Zielhuis

jongens D3
Beer Baas, Christian Braam, Max Gillisse, Iano Gulati, Okke Kielstra, Victor Muijen, Sebastian Rietema, Thomas Rood, Quinten Schaapveld, Gunnar Stoffels, Theun Verrips, Jort van Wijk

jongens D4
Lukas de Esch, Siebren Dubois, Mees Griffioen, Thom de Groot, Rens ten Holder, Martijn Jaartsveld, Keimpe Jansen, Thomas Koster, Loek van Loenen, Luit van Puffelen, Luc Ramondt, Wouter Siezen

jongens D5
Floris Behrens, Thomas Brouwer, Gabriël Graaff, Reinout de Groot, Alec van der Heijde, Pablo Kramer, Elias Lamme, Philippe-Albèrt Mebarki, Nils Monteban, Pieter Reijnen, Nout Schoonakker, Alexander Styebyelyev


 


Jongste Jeugd


meisjes 8E1
Nina van den Barselaar, Bobby van Gelderen, Jolien Hartgerink, Nina Hartman, Milou Heuker, Roos Koekkoek, Laura Oldeman, Mette van de Roer, Maud Rosenland, Esmee Waelkens

meisjes 8E2
Anne-Sophie van den Akker, Sterre Custers, Guyonne Henrar, Suus Konings, Florine van Ommeren, Mies Polak, Juliette Soet, Amber Textor, Phileine Van Tongeren, Anne de Vries

meisjes 8E3
Fleur Agterberg, Marit Agterberg, Claire Braams, Mare Breedveld, Famke de Graaff, Ella Nicholson, Daantje van Onna, Kim van der Reijden, Robine Segaar, Keetje Wintershoven

meisjes 8E4
Vera Beuving, Mette Camfferman, Isis Kooi, Roos Mei, Else Schimmel, Lieve Seinen, Isabelle Six, Marieke Slikker, Yke Stoker, Merel Thewessem, Puck Uringa

meisjes 8E5
Lara Bangma, Roos Beerthuizen, Charlotte Bos, Benthe Hartman, Parrish van Hese, Isa Jongerius, Catootje Kielstra, Cato Meyer, Brunelle Rodenburg, Milou Testroote

meisjes 8E6
Ellen Boot, Elise de Buck, Lynn Gillisse, Philine Groeneveld, Lejla de Keizer, Merel van de Riet, Annique Schaeffer, Jorja van Vliet, Sophie de Winther, Julie van 't Zet

  

meisjes 6E1
Valerie van den Broek, Josephine Fiselier, Feline Koster, Danee van der Molen, Isis van Ouwerkerk, Marlijn Swaan, Irene van der Wijk, Suus Zielhuis

meisjes 6E2
Mijntje Bruin, Luca Hordijk, Noa Marquardt, Julia Nagel, Anouk Rood, Annabelle Stegeman, Cato Vermolen, Lieve Wensing

meisjes 6E3
Isabelle Behrens, Rosalie van Heeswijk, Sanne van der Heijden, Kaate Moolhuizen, Pleuntje Nissen, Felice Pel, Bes Reineke, Milou Sijms

meisjes 6E4
Bente Broekhoff, Charlotte Cartigny, Marijn Fett, Ella Hupkes, Anne-Milou Pillot, Zoë Prummel, Ruby Tielrooij, Elsje van Vroonhoven

meisjes 6E5
Fraukje van Baars, Karlijn Braams, Isabel Bridie, Lola Lamme, Rosa Nijssen, Isa Stoutenburg, Myrthe van 't Zet, Emma Zonneveld

meisjes 6E6
Fleur uit den Bosch, Sophie Bottenheft, Kiki van Dijen, Quirine Geersing, Roos Jongbloed, Loulou Lamme, Rosalinde Lindeijer, Lisa Weebers

meisjes 6E7
Marijn Bakker, Valerie Brouwer, Fiene van Dijk, Sophie Geerts, Charlotte Grandguillaume, Emma Koestal, Charlotte de Leeuw, Pleun Slaghek

meisjes F1
Lot Bensdorp, Anne-Mae Braam, Carmen Chiu, Jena Geels, Emily Hayden, Puck van Leeuwen, Kiki Reinders, Jasmijn Smit

meisjes F2
Melline de Groot, Ilana Hoek, Anouk Jaartsveld, Farah Kurpershoek, Elize Van Loenen, Quirine van Marle, Noor Timmerman, Lot Zeeman

meisjes F3
Mette Abspoel, Charlotte de Buck, Maartje van Dooren, Kike Jansen, Gwen Kooman, Julia Nicholson, Fleur Smeets, Bente Tissink

meisjes F4
Sterre Beijdorff, Milly van den Berg, Annelieke Makkinje, Rosemarijn Middelburg, Eline Morsink, Karlijn Soet, Lotte Vos , Rosalie De Waij

meisjes F5
Sterre Broedersz, Nina Bruinsma, Mare Camfferman, Frederique Fiselier, Jasmijn Holleman, Annabel Monteban, Madelief de Vries, Florentijn van Zoeren

meisjes F6
Quinta Briel, Senna van Diemen, Lotte Dolsma, Julie van Gelderen, Minke Hartman, Jule Huisinga, Anne Jacques, Eline Serpenti

meisjes F7
Puck Robin van Galen, Olivia Hoffer, Charlotte IJsseldijk, Anneroos Kamphuis, Maya-Thuja Schuring, Lola de Wijs, Emmy de Gelder

meisjes BK 1
Amber van Arkel, Isabelle Beckmann, Sarah van Dommele, Mikki van Jaarsveld, Isabelle Koestal, Nikki van Metelen, Roos van der Schoot, Jente Vroon

meisjes BK 2
Nicky Buiteman, Isole Van Heloma Lugt, Uma Kurpershoek, Maud Lohman, Émilie de Munk, Minke Roef, Anne Swaan, Isis Verhoeff

meisjes BK 3
Evie den Boer, Valerie Bridie, Jip Duker, Bo Feller, Laura Giacometti, Phebe Stoutenburg, Charlotte de Vries, Limore Zarr

meisjes BK 4
Sien van der Does, Vere Jansen, Florine Kamphuis, Veerle Kleijn, Vita Langerak, Pien Nillesen, Maud Salomonson, Julia Zonneveld

meisjes BK 5
Isa van den Brink, Florine Donker, Margot Groothengel, Philippine Kappert, Fiep Kroeze, Emma Van de Pas, Philomey Schuring, Juliette van Vliet

meisjes BK 6
Sacha Coolman, Marije Doornenbal, Babette Hendriks, Anouk Heuker, Sarah Nagel, Pleun Oerlemans, Elke Woerdeman, Mette Ykema

Funkey meisjes
Emilie Anema, Lotte Bood, Juliëtte Bos, Floor Bruin, Jet Van Dam, Jikke van Dijk, Pander Docters van Leeuwen, Norelie De Groot, Belle Hania, Mijntje Den Hartog, Guusje Heidstra, Jill Jansen, Noor de Jonge, Ariana de Keizer , Cleo Kotting, Pleun Kroon, Tessa Labrujere, Marije Makkinje, Phileine van Marle, Merle Menkhorst , Sophie Loïse Niermeijer, Willemijn van der Pol, Quirine van der Pol, Sara Ruwers, Lauren Schram de Jong, Liselotte van der Sluis, Josephine Soet, Fiene Storm, Lana Tazelaar, Felice Andrea Vitalis, Phileine Vos , Veerle Wegdam, Anne-Claire van Zoeren

jongens 8E1
Daan Bood, Tom van Erp, Hugo de Jong, Wouter Jongbloed, Pieter Lamberts, Hidde Leck, Maxime de Leeuwe, Quinten Moojen, Miel Oldeman, Niek van Vroonhoven

jongens 8E2
Flip Van den Berg, Valentijn Groen, Floris Hoen, Eise Jansen, Lucas Jongbloed, Christian Kesseler, Floris Koster, Kas Van de Velde, Tom Westerwoudt, Stijn Ykema

jongens 8E3
Gijs van den Berg, Mick Coolman, Eliasse van Dijk, Filip Frissen, Jan-Thijs van Haarlem, Floris Koelemaij, Olivier Morsink, Bastiaan van Ommeren, Rex Van Oostrum, Thijs Roosjen, Max de Vries

jongens 6E1
Skip Brull, Ties van Essen, Valentijn Klercq, Hector Man, Mees Oerlemans, Olivier Scholtze, Daniël Schutter, Tijn Segeren

jongens 6E2
Kasper Boersma, Benjamin Lahat, Abel Opmeer, Olivier Padt, Gijs Siewertsz van Reesema, Ard Verrips, Tijmen Verwey, Ralph Wolberink

jongens 6E3
Maurits van der Aa, Krijn Amesz, David Claassen, Tijn Griffioen, Simon Koster, Pepijn Moers, Ties Wentholt, Bas Westerwoudt

jongens 6E4
Roemer Amesz, Lucas Giskes, Rein Miedema, Felix Pel, Jurriaan Pel, Jurre Schuyt, Taeke Timmermans, Hidde van der Woude

jongens F1
Tim Bood, Jim Brouwer, Sweder Docters van Leeuwen, Ids Jansen, Sieb de Jonge, Olivier Pillot, Rijk van Vroonhoven, Pepijn Wegdam

jongens F2
Teun Busschers, Hidde Hartman, Floris van Hoeke, Julius Jansen, Wouter Koelemaij, Sebastiaan van Luttervelt, Pieter Voerman, Wick Ysbrandy

jongens F3
Senne Friedrichs, Koen Hendriks, Fabian van der Kooij, Tobias Netze, Kobus Oosterhoff, Jonas Segeren, Timothy Wagland, Lucas Wijnen

jongens F4
Reinier van den Akker, Stijn Bangma, Sjors van Eck, Pepijn Kuilman, Thijmen Rempt, Reinoud Ruyte, Jonah Testroote, James Gosling

jongens BK1
Wessel Boersma, Olivier Moers, Jonathan Nijssen, Mika Okx, Thomas Padt, Linus van Puffelen, Berend Smits

jongens BK2
Naut Beuving, Steijn Bremer, Julius Diesch, Hugo Giskes, Symon Keijzer, Teun te Riele, Luuk Weebers

jongens BK3
Olivier Van der Aa, Ole de Gooijer, Mees Den Hartog, Bram Nieuwenhuis, Jan Sentjens, Max van Vloten

Funkey jongens
Coen Boot, Casper Briel, Didier Brouwer, Finn Brull, Charlie Dollé, Joey van Groeningen, Wessel van Heeswijk, Ivan van der Hoeven, Mels Kooman, Philip Lamberts, Valentijn Scholtze, Roderick Stork, Tim Tazelaar, Guus Thomas, Nout van Wingerden


 


Zojeco


Zondag Meisjes E8
Benthe da Costa, Roos Huisman, Aimee de Jonge, Benine Kalff, Indy Maeijer, Luhne van Roemburg, Isa Springer, Mathilde Stork, Marit Urbanus, Jasmijn Wenting

Zondag Meisjes C1
Anne Biemans, Juliette van den Broek, Kim voor den Dag, Mary Dessé, Ciara Hayden, Beyonce van Hese, Isabel Kerkhof, Jasmijn Mesu, Bé Reineke, Dani Siahaija, Medee Visser, Inez van Vliet, Jitta Voskuilen, Florence De Waij

Zondag Meisjes D1
Senna Bakker, Sterre de Beer, Sasja van den Beukel, Pam van Eck, Noa Hengeveld, Suzanne Kleijwegt, Senne Koekkoek, Isa van Kuler, Esmée Lindaart, Ayla Monsees, Jula Van Oudenaarde, Isis Reichert, Ellen Ridder, Jasmijn Verwey

Zondag Meisjes D2
Isis Arnold, Pieternel van Breemen, Anne-Marie Brouwers, Jasmijn Diemel, Sanne Dolsma, Meike Elbersen, Loulou Hickendorff, Floortje Janssen, Marilie Kalff, Lisa Kok, Rosaly Ligthart, Charlotte McDonough, Eva Mesu, Julia Wagland, Imme De Wijs

Zondag Meisjes 6E1
Lena Eckardt, Riva Van der Flier, Jantien Huisers, Jill Huisman, Jin Junte, Louisa Kool, Lisanne Muller, Fayah Pengel

Zondag Meisjes 6E2
Mirthe van den Ancker, Lisa van der Bijl, Isabel Derks, Féline Heukelom, Maartje Nieuwenhuis, Arielle Topma, Mare Walhof, Xanne Workel

Zondag Jongens 8E1
Thomas Birnie, Rutger Dusink, Diesel Jousma, Raffael Kramer, Rijk Langerak, Gabriel Levie, Huub Monsees, Bas van Overbeek, Diederik van de Riet, Terus de Gelder

Zondag Jongens D1
Zhong Beerdsen, Lars Elbersen, Koen Langerak, Beau van de Linde, Bink van de Mosselaer, Stijn Nuvemann, Tom van Overbeek, Victor Prins, Sjoerd Sonneveldt, Derk Steenbeek

Zondag Jongens 6E1
Matthijs Duurland, Daan Hardonk, Ids Hooghiemstra, Rhys Jackson, Wolf van Noort, Teun Sonneveldt, Willem Steenbeek, Eli Suurling

Zondag Jongens F1
Jort van Nouhuys, Stijn van de Pas, Jesper Simonse, Xavier Stork, Bastiaan Willems, Hugo Wits


 



't Spandersbosch Jubileum

 

 

Hoofdsponsors

 

Met dank aan onze sponsoren