Dames 4

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Romee Voskuilen
Teammanager Nicky Scheffmann
Trainer Fred Pangemanan (Pang)

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Houten D3 Kampong D22 14:45
Kampong D27 Voordaan D13 15:00
SCHC D6 Spandersbosch D4 14:45
Schaerweijde D12 Schaerweijde D14 15:55
Spitsbergen D2 (O) Kampong D21 10:40
Voordaan D12 Zwaluwen D8 14:45

Verslagen

Trainingen

Hoofdschema
Woensdag 19:30 u. 20:45 u. KGS Thijssen-veld Fred Pangemanan (Pang)

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Kampong D27 6 15 5 0 1
2 Schaerweijde D12 6 14 4 2 0
3 Kampong D22 6 13 4 1 1
4 Spitsbergen D2 6 13 4 1 1
5 Voordaan D12 6 9 3 0 3
6 Zwaluwen D8 6 9 3 0 3
7 Schaerweijde D14 6 8 2 2 2
8 Voordaan D13 6 8 2 2 2
9 Spandersbosch D4 6 6 1 3 2
10 Kampong D21 6 5 1 2 3
11 Houten D3 6 1 0 1 5
12 SCHC D6 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt Hockeyclub SCHC D6 14:45 uit
3 nov SV Kampong Hockey D27 10:45 thuis - KGW2 Melles&Partners veld
10 nov MMHC Voordaan D12 14:00 uit
17 nov MMHC Voordaan D13 n.n.b thuis
24 nov Zwaluwen Utrecht D8 n.n.b uit
8 mrt SV Kampong Hockey D21 n.n.b thuis
15 mrt Schaerweijde D14 n.n.b uit
22 mrt SV Kampong Hockey D22 n.n.b thuis
29 mrt Hockey Club Houten D3 n.n.b uit
5 apr Schaerweijde D12 n.n.b thuis
19 apr VMHC Spitsbergen D2 n.n.b uit
10 mei Hockeyclub SCHC D6 n.n.b thuis
17 mei SV Kampong Hockey D27 n.n.b uit
24 mei MMHC Voordaan D12 n.n.b thuis
7 jun MMHC Voordaan D13 n.n.b uit
14 jun Zwaluwen Utrecht D8 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Kampong D22 Voordaan D12 1-2
Schaerweijde D14 Voordaan D13 1-2
Houten D3 Kampong D27 1-3
Spitsbergen D2 (O) Zwaluwen D8 4-1
Kampong D21 Spandersbosch D4 2-2
Schaerweijde D12 SCHC D6 5-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Zwaluwen D8 Kampong D21 2-0
Voordaan D12 Houten D3 4-0
SCHC D6 Spitsbergen D2 (O) 0-4
Kampong D27 Schaerweijde D12 1-3
Spandersbosch D4 Schaerweijde D14 0-1
Voordaan D13 Kampong D22 0-6
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Spitsbergen D2 (O) Kampong D27 2-5
Schaerweijde D12 Voordaan D12 5-1
Kampong D22 Spandersbosch D4 2-0
Houten D3 Voordaan D13 1-1
Schaerweijde D14 Kampong D21 2-2
SCHC D6 Zwaluwen D8 0-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Zwaluwen D8 Schaerweijde D14 3-2
Voordaan D13 Schaerweijde D12 1-1
Kampong D21 Kampong D22 0-1
Spandersbosch D4 Houten D3 3-0
Voordaan D12 Spitsbergen D2 (O) 1-3
Kampong D27 SCHC D6 4-0
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Spitsbergen D2 (O) Voordaan D13 2-0
Houten D3 Kampong D21 0-2
Schaerweijde D12 Spandersbosch D4 1-1
Kampong D22 Schaerweijde D14 0-0
Kampong D27 Zwaluwen D8 4-0
SCHC D6 Voordaan D12 0-11
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Zwaluwen D8 Kampong D22 3-4
Spandersbosch D4 Spitsbergen D2 (O) 2-2
Voordaan D12 Kampong D27 3-5
Voordaan D13 SCHC D6 3-0
Kampong D21 Schaerweijde D12 1-3
Schaerweijde D14 Houten D3 2-0