Dames A

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Willemijn van der Houwen
Aanvoerder Yvette Ruts-wolters
Trainer Marieke Galesloot

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto DA Cartouche DA 10:45
Gooische DA Kampong DA 11:30
Laren DA Amsterdam DA 13:00
Rotterdam DA Bloemendaal DA 12:45
Spandersbosch DA Schaerweijde DA 11:00
hdm DA Pinoké DA

Verslagen

Trainingen

Hoofdschema
Woensdag 20:30 u. 22:00 u. KGW1 Kasteeltuin (AB) - -

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Pinoké DA 6 16 5 1 0
2 Amsterdam DA 6 15 5 0 1
3 Spandersbosch DA 6 11 3 2 1
4 Rotterdam DA 6 10 3 1 2
5 Gooische DA 6 10 3 1 2
6 hdm DA 6 9 3 0 3
7 Bloemendaal DA 6 9 3 0 3
8 Cartouche DA 6 7 2 1 3
9 Alecto DA 6 7 2 1 3
10 Kampong DA 6 6 2 0 4
11 Schaerweijde DA 6 3 1 0 5
12 Laren DA 6 1 0 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt Schaerweijde DA 11:00 thuis - KGW2 Melles&Partners veld
3 nov V.M.H.C. CARTOUCHE DA 12:25 uit
10 nov HC Bloemendaal DA n.n.b thuis
17 nov Hockey Club Rotterdam DA n.n.b uit
24 nov L.S.C. ALECTO DA n.n.b thuis
8 mrt AH & BC DA n.n.b uit
15 mrt Gooische Hockey Club DA n.n.b thuis
22 mrt hdm DA n.n.b uit
29 mrt Larensche Mixed Hockey Club DA n.n.b thuis
5 apr Pinoké DA n.n.b uit
19 apr SV Kampong Hockey DA n.n.b thuis
10 mei Schaerweijde DA n.n.b uit
17 mei V.M.H.C. CARTOUCHE DA n.n.b thuis
24 mei HC Bloemendaal DA n.n.b uit
7 jun Hockey Club Rotterdam DA n.n.b thuis
14 jun L.S.C. ALECTO DA n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Cartouche DA Pinoké DA 1-3
Rotterdam DA hdm DA 0-2
Bloemendaal DA Laren DA 2-0
Alecto DA Gooische DA 2-2
Spandersbosch DA Amsterdam DA 0-2
Schaerweijde DA Kampong DA 1-4
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Amsterdam DA Schaerweijde DA 7-0
Laren DA Rotterdam DA 1-2
Gooische DA Spandersbosch DA 0-1
Pinoké DA Bloemendaal DA 4-0
Kampong DA Cartouche DA 1-2
hdm DA Alecto DA 6-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Bloemendaal DA Kampong DA 3-0
Cartouche DA Schaerweijde DA 3-1
Alecto DA Laren DA 2-1
Rotterdam DA Pinoké DA 1-2
Gooische DA Amsterdam DA 6-3
Spandersbosch DA hdm DA 2-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
hdm DA Gooische DA 2-3
Amsterdam DA Cartouche DA 2-0
Schaerweijde DA Bloemendaal DA 2-1
Kampong DA Rotterdam DA 2-8
Pinoké DA Alecto DA 4-0
Laren DA Spandersbosch DA 2-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Alecto DA Kampong DA 0-1
Spandersbosch DA Pinoké DA 1-1
Bloemendaal DA Cartouche DA 2-1
Rotterdam DA Schaerweijde DA 3-2
Gooische DA Laren DA 5-3
hdm DA Amsterdam DA 1-5
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Pinoké DA Gooische DA 4-0
Kampong DA Spandersbosch DA 0-4
Amsterdam DA Bloemendaal DA 6-0
Laren DA hdm DA 3-5
Schaerweijde DA Alecto DA 1-2
Cartouche DA Rotterdam DA 2-2