Dames 3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Robien Burgers
Aanvoerder Lisanne Burgers
Trainer Annigje de Jonge

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Kampong D17 Spandersbosch D3 15:45
SCHC D3 Woerden D2 10:00
Schaerweijde D3 Kampong D16 15:00
USHC D5 Kampong D14 11:00
Voordaan D6 Shinty D2 (O) 15:45
Zwaluwen D3 Phoenix D6 16:15

Verslagen

Trainingen

Hoofdschema
Woensdag 19:30 u. 20:45 u. KGW2 Melles&Partners veld (AB) Annigje de Jonge

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Kampong D14 6 16 5 1 0
2 Shinty D2 6 15 5 0 1
3 Kampong D17 6 13 4 1 1
4 SCHC D3 6 12 3 3 0
5 Kampong D16 6 10 3 1 2
6 Woerden D2 6 10 3 1 2
7 USHC D5 6 8 2 2 2
8 Zwaluwen D3 6 7 2 1 3
9 Spandersbosch D3 6 7 2 1 3
10 Schaerweijde D3 6 4 1 1 4
11 Voordaan D6 6 0 0 0 6
12 Phoenix D6 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt SV Kampong Hockey D17 15:45 uit
3 nov Hockeyclub SCHC D3 12:45 thuis - KGS Thijssen-veld
10 nov Zwaluwen Utrecht D3 12:45 uit
17 nov MHC Woerden D2 n.n.b thuis
24 nov SV Phoenix D6 n.n.b uit
8 mrt SV Kampong Hockey D14 n.n.b thuis
15 mrt SV Kampong Hockey D16 n.n.b uit
22 mrt Driebergse Mixed Hockey Club Shinty D2 n.n.b thuis
29 mrt MMHC Voordaan D6 n.n.b uit
5 apr Schaerweijde D3 n.n.b thuis
19 apr U.S.H.C. D5 n.n.b uit
10 mei SV Kampong Hockey D17 n.n.b thuis
17 mei Hockeyclub SCHC D3 n.n.b uit
24 mei Zwaluwen Utrecht D3 n.n.b thuis
7 jun MHC Woerden D2 n.n.b uit
14 jun SV Phoenix D6 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Schaerweijde D3 Kampong D17 1-4
Shinty D2 (O) Zwaluwen D3 5-0
Voordaan D6 SCHC D3 0-4
Kampong D16 Woerden D2 4-1
USHC D5 Phoenix D6 2-0
Kampong D14 Spandersbosch D3 1-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Woerden D2 Shinty D2 (O) 0-3
Kampong D17 USHC D5 1-0
Phoenix D6 Kampong D14 1-6
Zwaluwen D3 Voordaan D6 3-1
SCHC D3 Schaerweijde D3 3-1
Spandersbosch D3 Kampong D16 3-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Voordaan D6 Woerden D2 0-2
Schaerweijde D3 Zwaluwen D3 3-0
USHC D5 SCHC D3 1-1
Shinty D2 (O) Spandersbosch D3 12-0
Kampong D16 Kampong D14 2-2
Kampong D17 Phoenix D6 2-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
SCHC D3 Kampong D17 2-2
Phoenix D6 Kampong D16 0-6
Kampong D14 Shinty D2 (O) 4-2
Zwaluwen D3 USHC D5 2-1
Spandersbosch D3 Voordaan D6 2-0
Woerden D2 Schaerweijde D3 4-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
USHC D5 Woerden D2 1-1
Schaerweijde D3 Spandersbosch D3 2-2
Voordaan D6 Kampong D14 0-2
SCHC D3 Phoenix D6 1-0
Shinty D2 (O) Kampong D16 3-1
Kampong D17 Zwaluwen D3 2-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Woerden D2 Kampong D17 2-1
Kampong D16 Voordaan D6 3-0
Spandersbosch D3 USHC D5 1-2
Kampong D14 Schaerweijde D3 14-0
Zwaluwen D3 SCHC D3 2-2
Phoenix D6 Shinty D2 (O) 0-6