Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/coach Jan-Karel van den Brink
Aanvoerder Sabine Kappelle
Teammanager Patrick van Leur
Teammanager Maarten Nooter

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Hurley D6 Myra D3 10:00
Kampong D5 AthenA D4 14:00
Naarden D2 (O) USHC D3 10:45
Qui Vive D2 (O) Pinoké D5 12:45
VVV D3 Amsterdam D6 17:50
Voordaan D4 Spanderbosch D2 (O) 9:00

Verslagen

Trainingen

Hoofdschema
Donderdag 20:00 u. 21:30 u. KGS Thijssen-veld (AB) Jan-Karel van den Brink

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Kampong D5 6 16 5 1 0
2 Spandersbosch D2 6 16 5 1 0
3 AthenA D4 6 15 5 0 1
4 Hurley D6 6 12 4 0 2
5 Amsterdam D6 6 12 3 3 0
6 Myra D3 6 10 2 4 0
7 USHC D3 6 8 2 2 2
8 VVV D3 6 7 2 1 3
9 Naarden D2 6 6 2 0 4
10 Pinoké D5 6 0 0 0 6
11 Voordaan D4 6 0 0 0 6
12 Qui Vive D2 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt MMHC Voordaan D4 09:00 uit
3 nov SV Kampong Hockey D5 10:45 thuis - KGW1 Kasteeltuin
10 nov THC Hurley D6 n.n.b uit
17 nov HC Athena D4 n.n.b thuis
24 nov HV Myra D3 n.n.b uit
8 mrt AH & BC D6 n.n.b thuis
15 mrt U.S.H.C. D3 n.n.b uit
22 mrt Pinoké D5 n.n.b thuis
29 mrt U.H.C.QUI VIVE D2 n.n.b uit
5 apr Hockey Club Naarden D2 n.n.b thuis
19 apr Hockeyclub VVV D3 n.n.b uit
10 mei MMHC Voordaan D4 n.n.b thuis
17 mei SV Kampong Hockey D5 n.n.b uit
24 mei THC Hurley D6 n.n.b thuis
7 jun HC Athena D4 n.n.b uit
14 jun HV Myra D3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Amsterdam D6 Spanderbosch D2 (O) 1-1
USHC D3 AthenA D4 0-2
Naarden D2 (O) Voordaan D4 2-1
Pinoké D5 Hurley D6 1-2
Qui Vive D2 (O) Kampong D5 0-3
VVV D3 Myra D3 1-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
AthenA D4 Pinoké D5 1-0
Hurley D6 Qui Vive D2 (O) 5-0
Myra D3 Amsterdam D6 1-1
Voordaan D4 VVV D3 1-2
Kampong D5 Naarden D2 (O) 5-0
Spanderbosch D2 (O) USHC D3 3-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Pinoké D5 Spanderbosch D2 (O) 1-2
Qui Vive D2 (O) AthenA D4 0-1
Voordaan D4 Myra D3 0-3
VVV D3 Kampong D5 0-1
Naarden D2 (O) Hurley D6 1-2
USHC D3 Amsterdam D6 2-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Myra D3 USHC D3 2-2
Amsterdam D6 Pinoké D5 3-1
Kampong D5 Voordaan D4 5-1
Spanderbosch D2 (O) Qui Vive D2 (O) 7-1
AthenA D4 Naarden D2 (O) 2-4
Hurley D6 VVV D3 0-4
WOENSDAG 2 OKTOBER 2019
AthenA D4 VVV D3 2-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Pinoké D5 USHC D3 0-2
Kampong D5 Myra D3 2-2
Voordaan D4 Hurley D6 1-4
Naarden D2 (O) Spanderbosch D2 (O) 0-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Spanderbosch D2 (O) VVV D3 5-2
AthenA D4 Voordaan D4 2-1
Amsterdam D6 Naarden D2 (O) 7-0
Myra D3 Pinoké D5 3-1
USHC D3 Qui Vive D2 (O) 4-0
Hurley D6 Kampong D5 1-2
DINSDAG 15 OKTOBER 2019
Qui Vive D2 (O) Amsterdam D6 1-3