Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/coach Wouter van Voorst
Assistent coach Arno Ramakers
Teammanager Hélène van Voorst

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Bennebroek D1 Hoorn (WFHC) D1 12:45
Castricum D1 Soest D1 12:45
Nieuwegein D1 Reigers D1 12:45
Strawberries D1 Gouda D1 12:45
Weesp D1 Spandersbosch D1 12:45
Zwaluwen D1 Hilversum D1 12:45

Verslagen

Trainingen

Hoofdschema
Dinsdag 19:30 u. 21:30 u. KGW1 Kasteeltuin Wouter van Voorst
Donderdag 19:30 u. 20:15 u. KGW2 Melles&Partners veld (AB) Wouter van Voorst
Donderdag 20:15 u. 21:30 u. KGW2 Melles&Partners veld Wouter van Voorst
Vrijdag 18:00 u. 19:30 u. KGW1 Kasteeltuin - -

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Castricum D1 6 15 5 0 1
2 Hilversum D1 6 13 4 1 1
3 Weesp D1 6 11 3 2 1
4 Spandersbosch D1 6 11 3 2 1
5 Gouda D1 6 10 3 1 2
6 Soest D1 6 9 3 0 3
7 Bennebroek D1 6 7 2 1 3
8 Reigers D1 6 7 2 1 3
9 Hoorn (WFHC) D1 6 6 2 0 4
10 Nieuwegein D1 6 6 1 3 2
11 Strawberries D1 6 3 0 3 3
12 Zwaluwen D1 6 2 0 2 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt M.H.C. Weesp D1 12:45 uit
3 nov MHCN D1 12:45 thuis - KGW1 Kasteeltuin
10 nov K.H.C. Strawberries D1 n.n.b uit
17 nov MHC de Reigers D1 n.n.b thuis
24 nov Goudse MHC D1 n.n.b uit
8 mrt WFHC D1 n.n.b thuis
15 mrt HMHC D1 n.n.b uit
22 mrt MHC Soest D1 n.n.b thuis
29 mrt MHC Castricum D1 n.n.b uit
5 apr Zwaluwen Utrecht D1 n.n.b thuis
19 apr MHC Bennebroek D1 n.n.b uit
10 mei M.H.C. Weesp D1 n.n.b thuis
17 mei MHCN D1 n.n.b uit
24 mei K.H.C. Strawberries D1 n.n.b thuis
7 jun MHC de Reigers D1 n.n.b uit
14 jun Goudse MHC D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Castricum D1 Nieuwegein D1 3-1
Hoorn (WFHC) D1 Spandersbosch D1 1-6
Hilversum D1 Reigers D1 2-0
Zwaluwen D1 Weesp D1 0-7
Bennebroek D1 Gouda D1 2-4
Soest D1 Strawberries D1 5-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Reigers D1 Soest D1 1-6
Spandersbosch D1 Hilversum D1 2-2
Nieuwegein D1 Zwaluwen D1 3-0
Weesp D1 Bennebroek D1 4-0
Strawberries D1 Castricum D1 1-2
Gouda D1 Hoorn (WFHC) D1 2-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Castricum D1 Reigers D1 2-0
Hilversum D1 Hoorn (WFHC) D1 4-0
Zwaluwen D1 Strawberries D1 3-3
Weesp D1 Gouda D1 1-0
Bennebroek D1 Nieuwegein D1 3-0
Soest D1 Spandersbosch D1 4-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Gouda D1 Hilversum D1 0-1
Hoorn (WFHC) D1 Soest D1 4-2
Nieuwegein D1 Weesp D1 2-2
Spandersbosch D1 Castricum D1 3-1
Reigers D1 Zwaluwen D1 3-2
Strawberries D1 Bennebroek D1 2-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Weesp D1 Strawberries D1 3-3
Castricum D1 Hoorn (WFHC) D1 3-2
Soest D1 Hilversum D1 1-2
Zwaluwen D1 Spandersbosch D1 2-2
Nieuwegein D1 Gouda D1 1-1
Bennebroek D1 Reigers D1 0-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Hoorn (WFHC) D1 Zwaluwen D1 4-2
Reigers D1 Weesp D1 2-1
Spandersbosch D1 Bennebroek D1 2-1
Strawberries D1 Nieuwegein D1 2-2
Gouda D1 Soest D1 4-0
Hilversum D1 Castricum D1 1-2