jongens A1

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Verslagen

Trainingen

Hoofdschema
Dinsdag 18:30 u. 20:00 u. KGW2 Melles&Partners veld Hien The
Donderdag 19:30 u. 20:30 u. KGW1 Kasteeltuin (AB) Hien The
Vrijdag 19:00 u. 20:00 u. KGW1 Kasteeltuin (AB) Bas van Stekelenburg

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Pinoké JA1 14 42 14 0 0
2 Naarden JA1 14 32 10 2 2
3 Spandersbosch JA1 14 27 9 0 5
4 Eindhoven JA1 14 17 5 2 7
5 AthenA JA1 14 17 5 2 7
6 Venlo JA1 14 10 2 4 8
7 Roomburg JA1 14 9 2 3 9
8 Kromhouters JA1 14 6 1 3 10

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 27 OKTOBER 2018
Spandersbosch JA1 Pinoké JA1 2-10
Eindhoven JA1 AthenA JA1 0-1
Kromhouters JA1 Venlo JA1 2-2
Naarden JA1 Roomburg JA1 8-0
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
Roomburg JA1 Kromhouters JA1 3-3
Venlo JA1 Spandersbosch JA1 2-3
AthenA JA1 Naarden JA1 1-1
Pinoké JA1 Eindhoven JA1 10-0
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
Eindhoven JA1 Venlo JA1 2-1
Kromhouters JA1 Naarden JA1 1-7
Spandersbosch JA1 Roomburg JA1 3-1
Pinoké JA1 AthenA JA1 12-2
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
AthenA JA1 Kromhouters JA1 3-1
Venlo JA1 Pinoké JA1 0-11
Roomburg JA1 Eindhoven JA1 3-3
Naarden JA1 Spandersbosch JA1 1-0
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
Venlo JA1 AthenA JA1 3-4
Pinoké JA1 Roomburg JA1 4-0
Spandersbosch JA1 Kromhouters JA1 4-0
Eindhoven JA1 Naarden JA1 1-3
ZATERDAG 9 MAART 2019
Spandersbosch JA1 AthenA JA1 3-1
Kromhouters JA1 Eindhoven JA1 1-3
Roomburg JA1 Venlo JA1 2-2
Naarden JA1 Pinoké JA1 0-3
ZATERDAG 16 MAART 2019
Venlo JA1 Naarden JA1 1-3
Pinoké JA1 Kromhouters JA1 17-1
AthenA JA1 Roomburg JA1 3-2
Eindhoven JA1 Spandersbosch JA1 2-3
ZATERDAG 23 MAART 2019
Pinoké JA1 Spandersbosch JA1 7-0
AthenA JA1 Eindhoven JA1 2-2
Roomburg JA1 Naarden JA1 0-4
Venlo JA1 Kromhouters JA1 3-3
ZATERDAG 30 MAART 2019
Spandersbosch JA1 Venlo JA1 3-2
Naarden JA1 AthenA JA1 7-3
Kromhouters JA1 Roomburg JA1 1-2
Eindhoven JA1 Pinoké JA1 2-8
ZATERDAG 6 APRIL 2019
Roomburg JA1 Spandersbosch JA1 3-5
Venlo JA1 Eindhoven JA1 3-4
Naarden JA1 Kromhouters JA1 6-2
AthenA JA1 Pinoké JA1 1-6
ZATERDAG 13 APRIL 2019
Eindhoven JA1 Roomburg JA1 1-0
Spandersbosch JA1 Naarden JA1 2-3
Pinoké JA1 Venlo JA1 11-0
Kromhouters JA1 AthenA JA1 1-2
ZATERDAG 11 MEI 2019
Roomburg JA1 Pinoké JA1 0-8
AthenA JA1 Venlo JA1 2-3
Naarden JA1 Eindhoven JA1 4-3
Kromhouters JA1 Spandersbosch JA1 3-2
ZATERDAG 18 MEI 2019
Eindhoven JA1 Kromhouters JA1 3-0
Pinoké JA1 Naarden JA1 8-2
AthenA JA1 Spandersbosch JA1 2-3
Venlo JA1 Roomburg JA1 3-2
ZATERDAG 25 MEI 2019
Spandersbosch JA1 Eindhoven JA1 3-1
Kromhouters JA1 Pinoké JA1 3-12
Naarden JA1 Venlo JA1 1-1
Roomburg JA1 AthenA JA1 2-1
 
 

Hoofdsponsors