Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 jongens 6E1 Eric Dijxhoorn KGW1 - AB
16:00 - 17:00 jongens D3 Charles Tordoir KGZ - CD
16:00 - 17:00 meisjes 8E5 Frans Tordoir KGS - AB
16:00 - 17:00 meisjes 8E6 Frans Tordoir KGS - AB
16:00 - 17:00 meisjes D1 Cindy Kniep
Menno van der Veen
Elbert Giskes
KGW2
16:00 - 17:00 meisjes D3 Menno van der Veen
Elbert Giskes
KGW2
16:00 - 17:00 meisjes D6 Fred Pangemanan (Pang) KGS - CD
16:00 - 17:00 meisjes D9 René Rodenburg KGZ - AB
17:00 - 18:00 jongens 8E1 Eric Dijxhoorn KGW1 - AB
17:00 - 18:00 meisjes 8E3 Frans Tordoir KGS - AB
17:00 - 18:00 meisjes 8E4 Frans Tordoir KGS - AB
17:00 - 18:00 meisjes C4 Charles Tordoir KGZ - CD
17:00 - 18:00 meisjes C5 René Rodenburg KGZ - AB
17:00 - 18:00 meisjes C8 Fred Pangemanan (Pang) KGS - CD
17:00 - 18:00 meisjes D1 Cindy Kniep
Elbert Giskes
Menno van der Veen
KGW2
17:00 - 18:00 meisjes D2 Cindy Kniep
Elbert Giskes
Menno van der Veen
KGW2
18:00 - 19:00 jongens D1 Eric Dijxhoorn
Annigje de Jonge
KGW1
18:00 - 19:00 jongens D2 Eric Dijxhoorn
Annigje de Jonge
KGW1
18:00 - 19:00 meisjes 8E1 Frans Tordoir KGS - AB
18:00 - 19:00 meisjes 8E2 Frans Tordoir KGS - AB
18:00 - 19:00 meisjes C1 Elbert Giskes
Menno van der Veen
KGW2
18:00 - 19:00 meisjes C2 Elbert Giskes
Menno van der Veen
KGW2
18:00 - 19:00 meisjes C3 Charles Tordoir KGZ - CD
18:00 - 19:00 meisjes C6 René Rodenburg KGZ - AB
18:00 - 19:00 meisjes C7 Fred Pangemanan (Pang) KGS - CD
19:00 - 20:30 jongens B1 Hans van den Brande KGS - AB
19:00 - 20:00 jongens B3 René Rodenburg KGZ - AB
19:00 - 20:00 jongens C1 Eric Dijxhoorn
Annigje de Jonge
KGW1
19:00 - 20:00 jongens C2 Eric Dijxhoorn
Annigje de Jonge
KGW1
19:00 - 20:30 meisjes A1 Sander Mars
Jeroen Hondeman
KGW2 - AB
19:00 - 20:00 meisjes A2 Fred Pangemanan (Pang) KGS - CD
19:15 - 20:45 meisjes B1 Menno van der Veen KGW2 - CD
20:00 - 21:00 jongens A2 Arnoud Brouwer KGS - CD
20:00 - 21:00 jongens A3 René Rodenburg KGZ - AB
20:00 - 21:00 jongens A4 Fred Pangemanan (Pang) KGZ - CD
20:30 - 21:30 trimhockey maandag Charles Tordoir KGW1
21:00 - 22:00 Dames DJ1 KGS - AB
21:00 - 22:00 Dames DJ2 KGS - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 19:00 keepers breedte teams Trainingsgroep KGZ - CD
16:00 - 17:00 jongens D4 Fred Pangemanan (Pang) KGZ - AB
16:00 - 17:30 meisjes D1 Cindy Kniep KGW1 - CD
16:00 - 17:00 meisjes D3 Elbert Giskes KGW1 - AB
16:00 - 17:00 meisjes D4 KGS - CD
16:00 - 17:00 meisjes D5 Hien The KGW2 - AB
16:00 - 17:00 meisjes D8 KGW2 - CD
16:30 - 17:30 jongens D2 Ellen Scheltens KGS - AB
17:00 - 18:00 jongens C3 KGS - CD
17:00 - 18:00 jongens C4 Fred Pangemanan (Pang) KGZ - AB
17:00 - 18:30 meisjes C1 Elbert Giskes KGW1 - AB
17:00 - 18:00 meisjes C4 KGW2 - CD
17:00 - 18:00 meisjes C5 Hien The KGW2 - AB
17:30 - 18:30 jongens C2 Ellen Scheltens KGS - AB
17:30 - 19:00 jongens D1 Charlotte van de Vegte KGW1 - CD
18:00 - 19:00 meisjes A3 Fred Pangemanan (Pang) KGZ - AB
18:00 - 19:00 meisjes B3 KGS - CD
18:00 - 19:00 meisjes B6 KGW2 - CD
18:00 - 19:00 meisjes B8 Hien The KGW2 - AB
18:30 - 19:30 jongens B2 Ellen Scheltens KGS - AB
18:30 - 19:30 meisjes B2 Elbert Giskes KGW1 - AB
19:00 - 20:00 Heren Jong 1 KGW2 - CD
19:00 - 20:30 jongens A1 Eelco Bouma KGW2 - AB
19:00 - 20:00 jongens C5 KGW1 - CD
19:00 - 20:00 meisjes B4 KGZ - CD
19:00 - 20:00 meisjes B5 Fred Pangemanan (Pang) KGZ - AB
19:00 - 20:00 meisjes C6 KGS - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Arno Ramakers
Hien The
KGW1
20:00 - 21:00 Dames B Ellen Scheltens
Paul Klijsen
KGS - AB
20:00 - 21:00 Dames C Ellen Scheltens
Paul Klijsen
KGS - CD
20:00 - 21:00 jongens A3 KGZ - CD
20:00 - 21:00 jongens A4 Fred Pangemanan (Pang) KGZ - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Eelco Bouma
Thom Fokker
KGW2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 jongens 6E3 Eric Dijxhoorn KGW1 - AB
15:00 - 16:00 jongens D4 Charles Tordoir KGS - AB
15:00 - 16:00 meisjes 8E1 Frans Tordoir KGW2 - AB
15:00 - 16:00 meisjes 8E2 Frans Tordoir KGW2 - AB
15:00 - 16:00 meisjes F1 René Rodenburg KGZ - AB
15:00 - 16:00 meisjes F2 René Rodenburg KGZ - AB
15:00 - 16:00 meisjes F3 René Rodenburg KGZ - AB
15:00 - 16:00 meisjes F4 René Rodenburg KGZ - AB
15:00 - 16:00 meisjes F5 René Rodenburg KGZ - CD
15:00 - 16:00 meisjes F6 René Rodenburg KGZ - CD
15:00 - 16:00 meisjes F7 René Rodenburg KGZ - CD
15:30 - 16:30 meisjes D6 Fred Pangemanan (Pang) KGW2 - CD
16:00 - 17:00 jongens 6E2 Eric Dijxhoorn KGW1 - AB
16:00 - 17:00 jongens C4 Charles Tordoir KGS - AB
16:00 - 17:00 jongens F1 René Rodenburg KGZ - AB
16:00 - 17:00 jongens F2 René Rodenburg KGZ - AB
16:00 - 17:00 jongens F3 René Rodenburg KGZ - AB
16:00 - 17:00 jongens F4 René Rodenburg KGZ - AB
16:00 - 17:00 meisjes 6E1 KGZ - CD
16:00 - 17:00 meisjes 6E2 KGZ - CD
16:00 - 17:00 meisjes 6E3 KGZ - CD
16:00 - 17:00 meisjes D2 Menno van der Veen KGW1 - CD
16:00 - 17:00 meisjes D8 Frans Tordoir KGW2 - AB
16:30 - 17:30 jongens C2 Teuntje de Boer KGS - CD
16:30 - 17:30 meisjes D7 Fred Pangemanan (Pang) KGW2 - CD
17:00 - 18:00 jongens 6E4 René Rodenburg KGZ - AB
17:00 - 18:00 jongens 6E5 René Rodenburg KGZ - AB
17:00 - 18:00 jongens 8E2 Eric Dijxhoorn KGW1 - AB
17:00 - 18:00 jongens B3 Frans Tordoir KGW2 - AB
17:00 - 18:00 meisjes 6E4 Sander Mars KGZ - CD
17:00 - 18:00 meisjes 6E5 Sander Mars KGZ - CD
17:00 - 18:00 meisjes 6E6 Sander Mars KGZ - CD
17:00 - 18:00 meisjes C3 Charles Tordoir KGS - AB
17:30 - 18:30 jongens B2 Teuntje de Boer KGS - CD
17:30 - 19:00 meisjes B1 Menno van der Veen KGW1 - CD
17:30 - 18:30 meisjes D9 Fred Pangemanan (Pang) KGW2 - CD
18:00 - 19:00 jongens 8E1 Eric Dijxhoorn KGW1 - AB
18:00 - 19:00 jongens 8E3 Sander Mars KGZ - CD
18:00 - 19:30 jongens B1 Annigje de Jonge KGW2 - AB
18:00 - 19:00 jongens D3 KGZ - AB
18:30 - 19:30 jongens A2 Teuntje de Boer KGS - CD
18:30 - 19:30 meisjes A5 Fred Pangemanan (Pang) KGW2 - CD
18:30 - 19:30 meisjes B7 René Rodenburg KGS - AB
19:00 - 20:30 jongens C1 Eric Dijxhoorn KGW1 - AB
19:00 - 20:00 jongens C3 Sander Mars KGZ - CD
19:00 - 20:00 jongens C5 KGZ - AB
19:00 - 20:30 meisjes A1 Menno van der Veen KGW1 - CD
19:30 - 20:45 Dames 3 Annigje de Jonge KGW2 - AB
19:30 - 20:30 Dames 4 Fred Pangemanan (Pang) KGW2 - CD
19:30 - 20:30 meisjes A2 Charles Tordoir KGS - AB
19:30 - 20:30 meisjes A4 René Rodenburg KGS - CD
20:30 - 21:30 Dames A KGW1 - AB
20:30 - 21:30 Heren veteranen A KGW1 - CD
20:30 - 22:00 trimhockey woensdag avond Charles Tordoir
René Rodenburg
KGZ
20:45 - 21:45 Heren veteranen B KGW2 - AB
20:45 - 21:45 Heren veteranen C KGS - CD
20:45 - 21:45 Heren VL1 KGW2 - CD
20:45 - 21:45 Heren VL2 KGS - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 19:00 lijnkeepers Trainingsgroep KGZ - CD
16:00 - 17:00 jongens 6E1 Eric Dijxhoorn KGW2 - AB
16:00 - 17:00 meisjes D2 Elbert Giskes KGS - AB
16:00 - 17:00 meisjes D3 Menno van der Veen KGS - CD
16:00 - 17:00 meisjes D4 Ellen Scheltens KGW1 - CD
16:00 - 17:00 meisjes D7 Fred Pangemanan (Pang) KGZ - AB
16:30 - 17:30 jongens D2 Hien The KGW1 - AB
17:00 - 18:30 jongens D1 Charlotte van de Vegte
Eric Dijxhoorn
KGW2 - AB
17:00 - 18:30 meisjes C1 Elbert Giskes
Menno van der Veen
KGS - AB
17:00 - 18:00 meisjes C7 Fred Pangemanan (Pang) KGZ - AB
17:00 - 18:30 meisjes D1 Cindy Kniep
Menno van der Veen
KGS - CD
17:00 - 18:00 meisjes D5 Ellen Scheltens KGW1 - CD
17:30 - 19:00 jongens B1 Hien The KGW1 - AB
17:30 - 18:30 meisjes B2 Sander Mars KGW2 - CD
18:00 - 19:00 meisjes B7 Fred Pangemanan (Pang) KGZ - AB
18:00 - 19:00 meisjes C8 Ellen Scheltens KGW1 - CD
18:30 - 20:00 jongens C1 Eric Dijxhoorn KGW2 - AB
18:30 - 20:00 meisjes A1 Jeroen Hondeman
Sander Mars
KGW2 - CD
18:30 - 19:30 meisjes C2 Elbert Giskes KGS - AB
19:00 - 20:00 Heren 1 Thom Fokker KGS - CD
19:00 - 20:30 jongens A1 Eelco Bouma KGW1 - CD
19:00 - 20:30 meisjes B1 Menno van der Veen KGW1 - AB
19:00 - 20:00 meisjes B8 Fred Pangemanan (Pang) KGZ - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 Hien The KGW2
20:00 - 21:00 Dames 2 Jan-Karel van den Brink KGS - CD
20:00 - 21:00 meisjes A3 Fred Pangemanan (Pang)
Diënne van der Vliet
KGZ
20:00 - 21:00 meisjes A4 Diënne van der Vliet
Fred Pangemanan (Pang)
KGZ
20:00 - 21:00 meisjes A5 Fred Pangemanan (Pang)
Diënne van der Vliet
KGZ
20:30 - 22:00 Heren 1 Eelco Bouma
Thom Fokker
KGW1
20:30 - 21:30 Heren Jong 1 KGS - AB
21:00 - 22:00 Dames DJ1 Diënne van der Vliet
Fred Pangemanan (Pang)
KGZ - AB
21:00 - 22:00 Dames DJ2 Diënne van der Vliet
Fred Pangemanan (Pang)
KGZ - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:15 - 16:00 Funkey meisjes A Cindy Kniep KGW1 - AB
16:00 - 16:45 Funkey jongens B Luca van Gelderen KGW1 - CD
16:00 - 16:45 Funkey meisjes B Luca van Gelderen KGW1 - CD
16:00 - 17:00 jongens BK1 Cindy Kniep KGW1 - AB
16:00 - 17:00 meisjes 6E1 Frans Tordoir KGZ - AB
16:00 - 17:00 meisjes 6E2 Frans Tordoir KGZ - AB
16:00 - 17:00 meisjes 6E3 Frans Tordoir KGZ - AB
16:00 - 17:00 meisjes 8E3 KGW2
16:00 - 17:00 meisjes 8E4 KGW2
16:00 - 17:00 meisjes 8E5 KGW2
16:00 - 17:00 meisjes 8E6 KGW2
16:00 - 17:00 meisjes F1 René Rodenburg KGS - AB
16:00 - 17:00 meisjes F2 René Rodenburg KGS - AB
16:00 - 17:00 meisjes F3 René Rodenburg KGS - AB
16:00 - 17:00 meisjes F4 René Rodenburg KGS - CD
16:00 - 17:00 meisjes F5 René Rodenburg KGS - CD
16:00 - 17:00 meisjes F6 René Rodenburg KGS - CD
16:00 - 17:00 meisjes F7 René Rodenburg KGS - CD
17:00 - 18:00 jongens 6E2 Frans Tordoir KGZ - AB
17:00 - 18:00 jongens 6E3 Frans Tordoir KGZ - AB
17:00 - 18:00 jongens 6E4 Frans Tordoir KGZ - AB
17:00 - 18:00 jongens 6E5 Frans Tordoir KGZ - AB
17:00 - 18:00 jongens F1 René Rodenburg KGS - AB
17:00 - 18:00 jongens F2 René Rodenburg KGS - AB
17:00 - 18:00 jongens F3 René Rodenburg KGS - AB
17:00 - 18:00 jongens F4 KGS - AB
17:00 - 18:00 meisjes B3 KGW2 - CD
17:00 - 18:00 meisjes B4 KGW2 - AB
17:00 - 18:00 meisjes BK1 Cindy Kniep
Luca van Gelderen
KGW1
18:00 - 19:00 jongens 8E2 Frans Tordoir KGZ - AB
18:00 - 19:00 jongens 8E3 Frans Tordoir KGZ - AB
18:00 - 19:00 meisjes 6E4 René Rodenburg KGS - AB
18:00 - 19:00 meisjes 6E5 René Rodenburg KGS - AB
18:00 - 19:00 meisjes 6E6 René Rodenburg KGS - AB
18:00 - 19:00 meisjes B5 KGW2 - CD
18:00 - 19:00 meisjes B6 KGW2 - AB
18:00 - 19:00 meisjes C2 Luca van Gelderen KGW1 - CD
 
 

Hoofdsponsors