Senioren
Dames 1
20:00 - 22:00
KGW2
Trainer(s)
Arno Ramakers
Opmerkingen
Dames 2
20:30 - 21:30
KGW3 - B
Trainer(s)
Jan-Karel van den Brink
Opmerkingen
Junioren A
meisjes A1
18:30 - 20:00
KGW2 - A
Trainer(s)
Jeroen Hondeman
Sander Mars
Opmerkingen
meisjes A5
20:00 - 21:00
KGZ
Trainer(s)
Fred Pangemanan (Pang)
Opmerkingen
meisjes A7
20:00 - 21:00
KGZ
Trainer(s)
Fred Pangemanan (Pang)
Opmerkingen
Junioren B
meisjes B1
19:30 - 21:00
KGW3 - A
Trainer(s)
Menno van der Veen
Opmerkingen
meisjes B2
17:45 - 18:45
KGW3 - A
Trainer(s)
Menno van der Veen
Opmerkingen
meisjes B3
19:30 - 20:30
KGW3 - B
Trainer(s)
Kai The
Opmerkingen
meisjes B4
17:00 - 18:00
KGW2 - A
Trainer(s)
Fred Pangemanan (Pang)
Opmerkingen
meisjes B5
17:00 - 18:00
KGW2 - B
Trainer(s)
Kai The
Opmerkingen
meisjes B6
18:00 - 19:00
KGZ - A
Trainer(s)
Fred Pangemanan (Pang)
Opmerkingen
meisjes B7
18:00 - 19:00
KGZ - B
Trainer(s)
Kai The
Opmerkingen
meisjes B8
19:00 - 20:00
KGZ - A
Trainer(s)
Fred Pangemanan (Pang)
Opmerkingen
Junioren C
meisjes C1
18:00 - 19:30
KGW3 - B
Trainer(s)
Elbert Giskes
Opmerkingen
meisjes C2
16:45 - 17:45
KGW3 - A
Trainer(s)
Menno van der Veen
Opmerkingen
Junioren D
meisjes D1
16:00 - 17:30
KGW1 - B
Trainer(s)
Cindy Kniep
Opmerkingen
meisjes D4
16:45 - 17:45
KGZ - A
Trainer(s)
Bobby van Gelderen
Opmerkingen
meisjes D8
16:00 - 17:00
KGW2 - A
Trainer(s)
Fred Pangemanan (Pang)
Opmerkingen
Senioren
Heren 1
20:30 - 22:00
KGW1 - AB
Trainer(s)
Thom Fokker
Eelco Bouma
Opmerkingen
Heren HJ1
21:00 - 22:00
KGW3 - A
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
jongens A1
19:00 - 20:30
KGW1 - B
Trainer(s)
Eelco Bouma
Opmerkingen
Junioren B
jongens B1
19:00 - 20:30
KGW2 - B
Trainer(s)
Hans van den Brande
Opmerkingen
jongens B2
17:00 - 18:00
KGW3 - B
Trainer(s)
Elbert Giskes
Opmerkingen
Junioren C
jongens C1
18:00 - 19:30
KGW1 - A
Trainer(s)
Eric Dijxhoorn
Ellen Scheltens
Opmerkingen
jongens C2
18:00 - 19:00
KGW2 - B
Trainer(s)
Charlotte van de Vegte
Opmerkingen
Junioren D
jongens D1
16:30 - 18:00
KGW1 - A
Trainer(s)
Charlotte van de Vegte
Eric Dijxhoorn
Opmerkingen
jongens D3
18:00 - 19:00
KGW1 - B
Trainer(s)
Bart van Ewijk
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
jongens 8E1
15:30 - 16:30
KGW1 - A
Trainer(s)
Eric Dijxhoorn
Opmerkingen
Overig
keepers
16:30 - 18:00
KG - B
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen

't Spandersbosch Lustrum 100

Lustrumevenement 100 jaar ’t Spandersbosch

 

 
 
 

Hoofdsponsors

 

Met dank aan onze sponsoren